Wpis z mikrobloga

Mirki, mireczki, z całej Polski. Mam problemy z kręgosłupem (odcinek lędźwiowy), miałem robiony kilka dni temu rezonans, i zastnawiam się do kogo iść z tymi wynikami, byłem już u kilku fizjoterapeutów/neurologów, żaden nie pomógł.
1. Macie jakiegoś dobrego fizjoterapeutę/neurologa na śląsku? Może być nawet poza śląskiem.
2. Może tu ktoś by wiedział co jest nie tak/co robić/jakie ćwiczenia (wyniki)?

Z góry mega mega dziękuję za pomoc

  • 12
@lordoza99: Witaj kolego, zanim udasz się do fizjoterapeuty, najpierw polecam do konsultacji wyników z neurologiem czy ortopedą, w zależności jaka jest przyczyna problemów z kręgosłupem, zwyrodnienia, przepuklina, czy inne. Dopiero po konsultacji wyników z lekarzem specjalistą i jego ocenie i sugestiach co do możliwości i sposobu pracy z fizjoterapeutą szukałbym odpowiedniego gabinetu i dalszych konsultacji już z samym fizjoterapeutą.
@lordoza99: mi i mojej mamie bardzo pomógł kręgarz w Bielsku białej. Mam tam prawie 300km ale jeździliśmy pare razy. Bardzo pomogło ale nie wiem czy w tym twoj problem jak cos to priw dam Ci więcej info. Ten gosciu nastawia wszystko i wbija na swoje miejsce w skrócie
@Zlowieszczy_befsztyk: mam 23 lata, problemy od +/- 3 lat
@jazuu: Crossfit ćwiczę od przeszło roku, wcześniej siłownia, crossfit anie nie pomógł, anie nie zaszkodził (ogarniczam martwe ciągi do minimum bo bolą mnie mocniej jak je robię), lekko się czuje z tym bezradny, wiem że w dużym stopniu pomogło by mi rozciąganie, ale musiałbym drugą osobę mieć do tego, która mi pomoże prawidłowo się rozciągać (mam mega przykurcze)
@Terebellum: zrobione
@lordoza99: Tylko Ali w Tychach. Skasuje cie duzo za wizyte, ale na bank pomoze. Mi pomogl bo prawie 10 latach zmagania sie z problemami z kregoslupem wlasnie. Jak chcesz szczegoly to pisz na prv. Pzdr