Wpis z mikrobloga

@Lisaros Ale muzyczka fajna :P A ten Pan trochę nudzi. Zniechęciłby mnie do dowolnej gry ;) Ale okay, @sejsmita, @Bethesda_sucks, dziękuję. Czuję się ostrzeżony. Szkoda, bo brakuje chyba trochę gier w niewyświechtanych, oryginalnych światach fantasy. Może by w końcu Wiedźmina zacząć? Tylko najpierw muszę wyjść żywy z bagien Lands of Lore ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sejsmita Jakoś trafiło na moją wishlistę, choć jak teraz na to patrzę, to nie doceniałem chyba, jak bardzo może to być fajne (ʘʘ)

Co do Banner Saga - no, owszem, znam, właśnie z tym mi się skojarzył Konung. Ale skoro tak, może lepiej przeproszę się z tym, co już mam i czego w pierwszym podejściu nie doceniłem ;)
@kurp: To jest dziwna gra. Polecam obejrzeć jakieś gameplaye, raczej nic sobie nie "zespoilerujesz". Generalnie jesteś kapitanem statku i sobie pływasz i handlujesz - kupić taniej, sprzedać drożej; ubij stwory i sprzedaj łup. Za kasę wykupujesz różne bajery itd, ale możesz też np.: sporządzić testament i odkładać kasę dla następnego kapitana, bo jest spora szansa, że zginiesz gdzieś i wtedy następny kapitan będzie miał łatwiejszy start (lepszy statek, sprzęt) - gra
@kurp: Kiedyś dawno w jedynkę grałem, była w jakiejś gazetce jako dodatek i mimo że wtedy posucha na cRPG była straszna to nie dałem rady tego nawet intensywniej ruszyć. Miernota straszna, aczkolwiek jak potem poznałem naprawdę totalne gówno Heath, też rosyjskie, to już tak złe się nie wydawało. Obecnie, przy tylu zajebistych tytułach cRPG, i to niektórych nawet darmowych nie widzę powodu żeby to bodaj kijem trącić.
@jast Tego się nie spodziewałem. Myślałem, że to taki, ja tam wiem, drugoligowy erpeg, co by go można jako przerywnik pyknąć, doświadczywszy interesującego klimatu północy. A tu takie wiaderko pomyj... ()
@kurp: Niezły rosyjski klasyczny cRPG to seria Rage of Mages, ale to H&S ze wszystkimi zaletami i wadami tego gatunku. Ale jest też sporo taktyki i możliwość zatrudniania wielu najemników.