Wpis z mikrobloga

@xxx2013: Niczego nie "noszę", ale wypełniam jeden formularz online (balancing statement) - to to samo? Jeśli tak, to raz mi oddali 7 EUR, innym razem dopłaciłem 5 EUR, ale w tym roku będzie więcej, bo z jakiegoś powodu nie uwzględniali mi PAYE Tax Credit przez cały rok. Generalnie nie wiem, czy to ma jakieś znaczenie, jeśli nie zmieniasz często pracodawców i coś Ci się po drodze "nie zgubiło", tak jak mi
@Regis86: Właśnie też mam jakieś problemy z tax credit, o które będę musiał się dopytać. A mianowicie jak się loguję do PAYE to mam tam podstawowe tax credit plus rent i health tax credit kolejno po jakieś 1000 i 400 euro (dokładnie nie pamiętam). Jednak na corocznym wyciągu ze skarbówki mój tax credit nie uwzględnia tych 2 opcji. @rzet: @kucyk: Może wiecie dlaczego?
@kucyk: U mnie status to był claimed ale okazało się, że musze podać dane mieszkania i landlorda. Zrobiłem claim za 2014 i 2015. Nie mam jeszcze p60 za 2016 aby i za ten rok mi oddali. W sumie za 2014 jest 800e, za 2015 600e a za 2016 400e do zwrotu. Jak mi to oddadzą to będzie na jakąś fajną wycieczkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast co