Wpis z mikrobloga

Po 3 miesiącach opiepszania się wyszło mi coś takiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mianowicie ma być to głownie Idle, ale chciałbym dodać element zarządzania stroną(wyglądem, stylem, tematyką). Tylko tutaj wdziera się kwestia czy warto, już raz się zawiodłem, ciężko będzie po raz kolejny()
Co o tym myślicie? Warto w to brnąć, czy doszlifować to co mam i wypuścić na market, ofc Android.

#gamedev
Zjarany - Po 3 miesiącach opiepszania się wyszło mi coś takiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mianowic...

źródło: comment_tXxoa20kILZ5WFDePUooat0jdiVgJaZ0.gif

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
już raz się zawiodłem, ciężko będzie po raz kolejny()


@Zjarany: coś więcej? ( ͡° ʖ̯ ͡°). Ja po roku pracy miałem 5 ściągnięć i ciężko mi się od miesiąca zmusić do czegokolwiek :-P. Mam wolne zamiast tworzyć patrzę sobie w okno. Jak mam być szczery to ja bym kończył i szedł na ilość nie na jakość bo co z tego że zrobisz perełkę
  • Odpowiedz
@psemcio: Zrobiłem grę, gdzie jesteś kulką i przechodzisz labirynt, kosztowało mnie to trochę czasu(maze generator, zmiana skinów, integracja Admoba). To właściwie był mój pierwszy projekt, który za każdą cenę chciałem ukończyć, ponieważ miałem solidne podstawy. Niestety moje oczekiwania był zbyt wysokie, gdyż wcześniej sprawdzałem market i widziałem podobne gry do mojej, ale dużo gorszej jakości z milionami pobrań. Także gdy wypuściłem grę wszystko prysło. Mój zapadł opadł, po tym jak po
  • Odpowiedz
@czesiobar: W grze zamierzam zaimplementować ranking online, gdzie będą pokazywane pieniądze zarabianie na sekundę. Gracze będą mogli rywalizować o najlepsze miejsce. Main goal to zrobienie najlepiej funkcjonującej strony, just clicker things, ale właśnie implementuję koszty związane z utrzymaniem strony(redaktorzy, serwery, marketing), tak aby można było przegrać. Ciekawe czy kiedyś mi się uda( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zjarany: to w sumie taka sama sytuacja z tym że ja po prostu przerwałem prace przed wypuszczeniem :-). Rok zarywania nocek , odmawiania kobiecie i dochodzisz do wniosku że... a szkoda strzępić :-)
  • Odpowiedz