Wpis z mikrobloga

Mireczki z #wykopsnuffersclub mam do was dwa pytania:
1. jaki jest najtańszy sklep z #tabaka w #krakow?
2. jestem nowy i chciałbym spróbować różnych rodzajów tabaki. Na razie próbowałem Gawith Original który bardzo mi leży - świetnie się wciąga. Oprócz tego trochę Trzej Muszkieterowie Portos - mam wrażenie, że wolałbym gdyby była mniej sypka i bardziej wilgotna, ale ciekawy zapach to rekompensuje. Chciałbym poznać różne rodzaje tabaki tak żeby później móc wiedzieć co mi najbardziej pasuje i eksperymentować w tamtym kierunku. Polećcie coś proszę ()

Pyk? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
@Haz111: Kiedyś niektóre punkty sprzedawały niemiecką okazjonalnie ale to mówię o latach 2005-2007. Później weszła wersja polska ale moja początkowa euforia została zrównana z ziemią. Czasami widziałem na alledrogo lub w wysyłkowych z tabakami. Jak będę następnym razem w DE to Ci mogę spróbować przemycić w podręcznym- porównasz sobie :)

Edit: właśnie sobie przypomniałem, że i tak muszę jechać do DE na przegląd auta więc z "przemyceniem" nie powinno być
  • Odpowiedz
@Haz111: Hej,
Jeśli miałbym polecić ze dwie, zróźnicowane tabaki spośród swojej kolekcji (~40 szt.) to wskazałbym na:

Fichtennadel- mocno sosnowa.świerkowa/sosnowa/drzewoiglasta, raczej średniozmielona, dość wilgotna (dużo osób poleca)
Dholakia- rose $ chocolate- pylista, lekko wilgotna, dominująca róża.

Jeśli nie lubisz sypkich i suchych to wstrzymałbym się z zakupem czegokolwiek z serii kendal snuff, bo one na pewno takie są:)
  • Odpowiedz