Wpis z mikrobloga

wróżbę moją proszę


@zielonacebula: o Boże... to będzie jedno i drugie bo nie zamierzam rezygnować z gapienia się na piersi. Uwaga, wróżba: uuuu mirek który na twoje piersi spojrzy, uuu to jest mirek co naprawdę jest wyjątkowy i w ogóle... uhh lepiej nie umiem już...
  • Odpowiedz
@HenioPL


no następny typ. Nie macie wróżek jakiś? Chcecie żebym to ja wam przyszłość odczytał? Ja nie wiem, jakbym ja miał iść do wróżki to poszedłbym do dziewczyny. Im ładniejsza tym lepiej. Może jestem głupi, nie wiem. Umrzesz w biedzie i samotności.

Bardzo #!$%@? dobrze.
  • Odpowiedz
@seledynowa_panienka

ohh ja też tęsknię za latem... oj no dobrze, zacząłem od końca dzisiaj bo nie pamiętam gdzie skończyłem więc dostajesz wróżbę w trochę lepszym momencie. Zasadniczo przygnębia mnie to spoglądanie w profile tych co zaplusowali... a swoją rolę wróżbity traktuję poważnie więc o każdym się czegoś dowiaduję. No powiem ci tak, wydajesz się fajną dziewczyną :) Przewidzę ci coś dobrego. Niedługo, za kilka miesięcy, wyjdziesz z domu a na zewnątrz
  • Odpowiedz
@chams

Nie mam już jakoś sumienia mówić dzisiaj znowu wszystkim, że umrą w biedzie i samotności. Mogę przewidzieć ci coś dobrego zamiast tego. Powiedzmy... Za kilka dni wyśpisz się bardzo dobrze.
  • Odpowiedz