Wpis z mikrobloga

mirki pomozcie

od paru godzin kombinuje jak zamowic cos z kuponem 4/4.01 i nic...

robie wg http://kulam.pl/kupon-dla-nowych, oraz http://zarabiam.com/Temat-Cebulowanie-na-aliexpress-przez-aplikacje-mobilna-kupony-4-4-01-Dolary-141985

juz zalozylem z 10 kont, nawet na swieze maile w gmailu

-uzywam koplayera, raz telefonu
-czyste, polskie IP, teraz niemieckie
-ustawiam USD i UK wysylka
-nie wiem czy mam sie logowac w aplikacji czy nie
-za kazdym razem tworze nowy emulator koplayer

nie mam juz pomyslu... czy to nadal dziala? probowalem kolo 2 w nocy i teraz, na dwoch roznych kompach, takze z IP z telefonu...

nigdy mi sie nie zaciemnia obraz z tymi ofertami

#aliexpress
  • 24
  • Odpowiedz
sproboje tak jeszcze, dawalem za kazdym razem UK, a walute USD... macie gdzies PEWNY opis jak i co nalezy zrobic?

w jednym mamy ze probojemy rejestracji w aplikacji, 4sekundy, potem wychodzimy, a w drugim, ze sie logujemy na aplikacji

zaraz mnie cos trafi i bede zly, ze taka cebula obok, a ja ani jednej nie mam :(
  • Odpowiedz
@www2: 5.1.4 z apk. Na 5.1.3 już nie działa od tygodnia.
Rejestracja kont przez przeglądarkę na kompie, w aplikacji tylko logowanie.
Co 3 konta zmiana IP bo będzie blokada.
  • Odpowiedz
@seattle: @Wednee: nie wiem co zrobilem ale podsumowujac: canada, USD, zalogowalem sie, poklikalem - nie bylo zaciemniania obrazu, a teraz w kuponach mam kupon na $4

niech Wam Bog wynagrodzi w dzieciach mirki ( ͡° ʖ̯ ͡°) i placicie teraz BLIKIEM przez przelewy24? :)
  • Odpowiedz
@seattle: @Wednee: no i sie pocieszylem - mam w koszyku 2 kable od tego samego sprzedawcy, kable rozne i nie pojawia sie mozliwosc wybrania kuponu podczas placenia - 4,20 dolara, any idea? :)

edit: dobra, trzeba dac BUY i dopiero pozniej mozna wybrac kupon!! :)
  • Odpowiedz
@www2: Nie musi się ściemnić, czasem masz na dole po prawej taką kulkę w której przewijają się jakby zminiaturyzowane zakładki, klikasz to i tam są oferty.

Przede wszystkim zmieniasz na Kanadę i USD przed zalogowaniem się i dopiero po logowaniu potem odbierasz kupon.

Sprawdź czy zadziała Ci kupon na dwie sztuki tego samego kabelka, obawiam się, że na 2 różne przedmioty nie zadziała.
  • Odpowiedz
@Dezynwoltura: dokladnie tak, klikalem, klikalem i potem pojawil sie kupon w zakladce! :) a myslalem, ze sie musi zaciemnic obraz, do tego mialem stara wersje aplikacji, choc na najnowszej tez probowalem...
  • Odpowiedz
@www2: Ja wczoraj zrobiłem moje pierwsze 2 zamówienia na wersji 5.1.5, zaciemnia się za pierwszym razem, ale wtedy jeszcze nie jesteśmy zalogowani i należy zamknąć iXem oferty, zmienić walutę i kraj, zalogować się, po czym odebrac kupon ;)
  • Odpowiedz
@Dezynwoltura: Wbrew pozorom prawdziwy nr telefonu czasem może się przydać. Miałem raz taką sytuację, zadzwoniła babka że ma kopertę na moje dane, ten sam numer bramy i mieszkania tylko ulice inne. To samo osiedle. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz