Wpis z mikrobloga

@oneluckyloser: SScherzo: @SScherzo: bo to określenie obraźliwe w stosunku do Polaków więc nie używaj go w odniesieniu do biedy umysłowej bo sugeruje to, że takie zachowanie miałoby mieć coś wspólnego z tym, że pochodzą z Polski a to jest nieprawda.
  • Odpowiedz
  • 1
@turok2016: nie, to jest określenie obraźliwe w stosunku do osób, o których mowa w tym wpisie. jeszcze jeden z nich ma w nazwisku wpisane Polak - kiedy to co najwyżej polaczek robaczek. tyle.
  • Odpowiedz
  • 2
@turok2016: nigdzie tak nie napisałam. są Polakami? są. są debilami? są. więc są polaczkami, których stać co najwyżej na takie wysrywy w internecie i cieszenie się ze śmierci niewinnych osób. ta dwójka to polaczki, normalni ludzie to Polacy.
  • Odpowiedz
@SScherzo: no tak, wymyślaj nowe znaczenia słów i nie bierz pod uwagę jakie definicje są im już przypisane, na tej zasadzi to ci ze screena mogą bardzo przezywać ten zamach i być im smutno, po prostu zmienili znaczenie słów i wg nich "#!$%@?ć żydów!" to "Przykro, że tylu ludzi znowu zgineło" i dla nich bez znaczenia jest to jak Ty to odbierasz.
  • Odpowiedz
@SScherzo: Napisałem że nie chodzi mi o komentarze, a Ty o nich piszesz..

To jest taka sama sytuacja jakby u nas teraz siedzieli Nimecy i zabierali nam kawałek po kawałku nasze rodzime tereny. Palestyna jest pod okupacją Izraela, nie na odwrót i największym zbrodniarzem jest Izrael, który tworzy obozy, getta dla Palestyńczyków tak jak w II Wojnie Światowej, Hitler.
A cały świat doskonale o tym wie co piszę, a nie pisną
  • Odpowiedz