Wpis z mikrobloga

MIRKI W OBRONIE SOLGAZU
#makewykopgreatagain
#makesolgazgreatagain

@SOLGAZ: przez jakiegoś Mirka który rozdmuchał gówno burze na wykopie może ucierpieć cała firma. Cała masa nieprawdziwych opinii na ceneo i innych portalach to czysta nagonka. Powinno się takie osoby ścigać za szkalowanie dobrego imienia firmy, Jakuba i Michała których nazwa i imiona pojawiają się we wpisach . Przecież te wszystkie nagrody w konkursach nie wzięły się z kosmosu. #solgaz wierze w was i w polskie firmy. A #januszwykopu który to zaczął powinien usunąć konto.
  • 69
@WykopowyMirek Było 10 kategorii: smartfony, gaming itp. Solgaz startował w kategorii AGD. Każdy mógł wejść na stronę Tech Awards i zagłosować na co chce. Solgaz nawet namawiał do głosowania na wykopie i nawet byli z prośbą w gorących. Więc... zdobyli tę nagrodę też dzięki wykopowi :) No jakby nie patrzeć, cały swój sukces i rozgłos Solgaz zawdzięcza wykopowi.
@Fenrirr: Gorącym kubkiem. Mnie irytuje sytuacja gdy wykop rzuca fałszywe, nie poparte faktycznym doświadczeniem opinie , na temat jakiegoś produktu - przecież to jest karalne - nagonka na nabiera rozmachu i za to powinni banować tych którzy się cieszą z takiego obrotu sytuacji !!!!!
@WykopowyMirek: powiem ci tak kolego, nie mam plyty solgazu, wiec nie opowiadam sie po zadnej ze stron, jednak przd paroma minutami czytalem wpis mirka, ktory odniosl sie do testu, ktory wykonal solgaz i niestety ich zaoral. ta firma istniala na wykopie, bo rozdala kubki. plyty solgazu ma pewnie kilku mirkow na krzyz. jak jeden wrzucil swoja opinie, to reszta go poparla. tak to tutaj dziala. W mojej opinii jak solgaz chce