Wpis z mikrobloga

Jaką przychodnie polecacie w #szczecin ? Z tym luxmedem na Mickiewicza to można oszaleć, przychodzisz 8:10 i już się na dany dzień nie załapiesz, masz gorączkę i musisz sterczeć na mrozie od 7:20 żeby być w połowie kolejki to może łaskawie o 7:45 otworzą drzwi, a telefonicznie zapomnij, jak ci się uda dodzwonić to będzie cud, więc czy jest jakaś przychodnia, gdzie można rejestrować się przez internet? Lub taka do której przychodząc chwilę po 8 jeszcze załapiesz się do swojego lekarza?
  • 10
@Amen_Pacierzu: jeśli prywatnie to polecam Medicover,wizyta u lekarza rodzinnego praktycznie od ręki, na specjalistów czekałam max kilka dni, rejestracja i odwoływanie wizyt internetowo. Jeśli natomiast na nfz to przychodnia na Podgórnej, zawsze jak dzwonie to sa jeszcze wolne miejsca na dany dzień, a i lekarze spoko
@Amen_Pacierzu a ja tam polecam WOMP na Śmiałego. Chodzę na NFZ a problemów z dostaniem się do lekarza nie mam. I można się zarejestrować przez net i telefonicznie (panie w rejestracji odbierają telefony i są bardzo miłe)
@Amen_Pacierzu: ja w Luxmedzie przez neta normalnie się rejestruję, do internisty zwykle na drugi dzień bez problemu, czasem i na ten sam. Jakiś czas temu nawet do specjalisty (chirurg) rejestrowałem się na "pojutrze".