Wpis z mikrobloga

@rozszpunka: W zupełności nie masz racji. Co by nie było Wykop to obecnie portal społecznościowy. Wszyscy tworzący społeczność powinni mieć swobodny dostęp do informacji. Jeśli coś nie jest obraźliwego dla kogoś, a informacja czy dany nick to akurat ta czy inna osoba nie jest obraźliwe to nie ma nic złego w udostępnianiu tego. Pomijam już fakt, że sam Fanf przyznawał się kim jest, a @Elfik32: tylko to potwierdziła.
@Elfik32: Dlaczego wypisujesz bzdury? Po pierwsze ujawniłaś informacje tylko zarezerwowane dla administracji.

Ostatnio też sam usunął konto, a później co chwilę wypisywał, komentował wydarzenia na mikroblogu i kazał przekazywać pozdrowienia


Co to za bzdury? Przez 2 tygodnie napisałem 3 razy na kontakt. Pierwsza rzecz: prosiłem o całkowite usunięcie konta "artur125" Napisałem raz, 4 dni bez odzewu. Ponowiłem prośbę, w sumie zajęło to wam 4 dni.

Druga sprawa: zgłosiłem komentarz na mikroblogu,
@rozszpunka:

Ale lubicie


Kogo masz na myśli? Jeśli mnie to się mylisz. Afery mnie nie bawią. A jeśli chodzi o fanfa to po prostu nie lubię jego. Kiedyś lubiłem, ale pewnego razu pod płaszczykiem anonimowości na kolejnym multi najzwyczajniej w świecie mnie obrażał. Fanf- jeśli to czytasz to wiedz, że zwykły gówniarz jesteś. Nie tylko wiekiem. Przede wszystkim mentalnie.
@Elfik32: Ale zwyczajnie kłamiesz stawiając mnie w złym świetle.

co chwilę wypisywał, komentował wydarzenia na mikroblogu i kazał przekazywać pozdrowienia


to jest nieprawda. To mówi o tym, jakbym co najmniej raz dziennie pisał na kontakt co tam mi sie podobało na mikro, co mi się nie podobało komentując to i wykonując sobie jakieś prywatne pogawędki. Moim zdaniem administrator nie powinien wygłaszać na forum wykopu prywatnego swojego zdania albo preferencji politycznych, ani