Wpis z mikrobloga

Rewelacyjnego Maluszka dzisiaj spotkałem. Zadbany, silnik pracował równiutko, palił od pociągnięcia linki. Moim zdaniem najładniejszy kolor do Fiata 126p, wraz z chromowanymi zderzakami prezentuje się wspaniale.

Co najciekawsze, kierowała nim starsza Pani około siedemdziesiątki+. Akurat podjechałem do klienta i zaparkowałem koło jej samochodu. Okazało się, że Pani też tam właśnie była. Widząc, że udaje się do samochodu, zaproponowałem pomoc przy upchaniu zakupów, jednocześnie zachwalając jaki pięknym samochodem jeździ. Zamieniliśmy kilka zdań, okazało się, że jest jego pierwszym właścicielem od nowości. Całe życie tylko ona nim jeździła, bardzo sporadycznie pożyczając komuś z rodziny. Od początku garażowany. Bardzo miła osoba, szkoda, że każdy z nas się spieszył i nie było mi danej dłużej porozmawiać. Mam jedynie ogromną nadzieję, że jeszcze kiedyś natknę się na Panią z brązowego Maluszka.

Tyle pytań bez odpowiedzi... jaki rocznik, jaki przebieg itp itd

Oczywiście zapytałem po cichu czy nie chce go Pani sprzedać. "Oj, on mi już musi posłużyć do czasu aż będę w stanie dalej jeździć" usłyszałem w odpowiedzi, której towarzyszył szczery i piękny uśmiech.

#czarneblachy #fiat126p #maluch #fso
trueno2 - Rewelacyjnego Maluszka dzisiaj spotkałem. Zadbany, silnik pracował równiutk...

źródło: comment_dAoaxItA195vlKUuRk5sQJ39XlJClovt.jpg

Pobierz
  • 7