Wpis z mikrobloga

WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 82

Tag do obserwacji: #mirkoserial | Wyniki fazy pucharowej: KLIK

WAŻNE! Prócz głosowania proszę także o plusowanie ankiet, gdyż samymi głosami nie da się już najwyraźniej wejść w gorące, a jest to konieczne żeby w zabawie wzięła jak największa liczba osób. Dziękuję :)

Zasady: W ankietach głosujemy na najlepsze naszym zdaniem seriale. Wedle życzenia Mirków i Mirabelek, tym razem ocenimy seriale aktorskie powstałe w latach 2000-2016! Do kolejnej rundy przechodzi serial z większą liczbą głosów. Seriale zostały rozlosowane po wcześniejszym podzieleniu na koszyki zgodne z ich popularnością w fazie grupowej oraz oceną na Filmwebie, nie dojdzie więc do sytuacji, w której już na samym początku spotkają się najlepsze seriale. Głosowania trwają do momentu zapisania wyników, ale nie krócej niż 24 godziny.

Proszę o głosy, plusy i obserwowanie tagu.
Miłej zabawy :)

#glupiewykopowezabawy #ankieta
#lost #battlestargalactica
Matt_888 - WIELKA WYKOPOWA BITWA SERIALI - EDYCJA 2!
Faza pucharowa – Mecz 82

Tag...

źródło: comment_X3Yox2BHrB8jggs9fPP4t99P3kdlrlU5.jpg

Pobierz

WYBIERZ LEPSZY SERIAL

  • Zagubieni (2004) Lost 68.3% (1037)
  • Battlestar Galactica (2004) 19.3% (293)
  • Żaden / Oba 12.4% (188)

Oddanych głosów: 1518

  • 26
  • Odpowiedz
@Matt_888: Przez to, że tak słodziliście w poprzednich rundach o BSG to zacząłem go oglądać, jestem już na początku 3 sezonu i błagam was... to jest ta sama półka co Expanse.
  • Odpowiedz
@Matt_888: Jak mogłeś tak skazać BSG na zagładę... Trzeba było trochę zmanipulować drzewko i przestawić BSG gdzie indziej. I tak nikt by się nie zorientował.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ognos: Też wziąłem się ostatnio za BSG i jak dla mnie to nawet Expanse jest lepsze. Może w Expanse lekko czuć, że nie jest to serial klasy AAA, ale jakoś bardziej mnie przekonywał. Nie tak dawno przypomniałem sobie też SGU, bardzo podobne tematycznie do BSG i stwierdzam, że SGU jest sporo lepsze. W BSG jest parę megadenerwujących postaci i wątków i chyba poprzez to, że skupiono się na Cylonach i zagrożeniu
  • Odpowiedz