Wpis z mikrobloga

Czy jesteś programistą?#wieczornaankietazeswiatkiem

Czy jesteś programistą?

  • True 34.1% (15)
  • False 65.9% (29)

Oddanych głosów: 44

  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
@tomasz-szalanski: idąc twoim tokiem rozumowania można dojść do absurdalnego i filozoficznego pytania, potrafię programować, nie robię tego w tej chwili, czy jestem programistą? Potem rozmyślając na temat ile lat trzeba nie programować by przestać by programistą trafi się na paradoks stosu i jak to bywa w filozofii utonie się w morzu absurdu.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomasz-szalanski: tworzenie oprogramowania polega w gruncie rzeczy na programowaniu. W definicji nie jest napisane, że to musi być oprogramowanie komercyjne z pełnym zapleczem operacyjnym, więc wcale się SJP ze mną nie nie zgadza tylko Ty nie zrozumiałeś tej definicji, to znaczy zinterpretowałeś ją po swojemu dodając do niej informację, której tam nie ma.
  • Odpowiedz
  • 0
@tomasz-szalanski: jestem wyluzowany. Ty - jak sam przyznałeś po prostu się czepiasz. Nie wiem co masz na myśli poprzez swój ostatni komentarz, ale pewnie podobne bzdury jak w poprzednich :) Ubzdurałeś sobie, że z definicji programista to ktoś, kto co miesiąc zgarnia czek na 15k za programowania i się bezsensownie czepiasz :D Pozdrawiam i mniej czepialstwa i trollowania życzę :)
  • Odpowiedz
@Swiatek7:
Żona programisty wysyła go po zakupy.
- Kup parówki, a jak będą jajka, to kup dziesięć.
Chłopina po wejściu do sklepu pyta:
- Czy są jajka?
- Tak - odpowiada sprzedawca.
- To poproszę dziesięć parówek.

więc nie filozuj tylko poprawnie zadeklaruj zmienne następnym razem ((oo))
  • Odpowiedz