Wpis z mikrobloga

@nathaliekill: Ale to Ty jesteś w błędzie, dziewczynko, a nie ja. :)

Łódź znam i lubię, bo mieszkam tu od lat. Nie jest to jednak powód żeby hejtować każdego kto powie kilka cierpkich słów na jej temat.
Może Ty się przejdź na Wschodnią, Limankę, Pomorską skoro twierdzisz, że nie ma w Łodzi meneli. :)


@Hahazard: Jest cała masa. Tak samo jak we Wrocławiu, Warszawie czy Krakowie. Ostatnio widziałem menela śpiącego w przedsionku do banku na Piotrkowskiej, do którego można wejść skorzystać z bankomatu. Tylko że takie same akcje są w dużych miastach i małych wsiach.
Wydaje mi się że w całej aferze chodziło bardziej o fakt stygmatyzowania, ale
No spoko, ale ja nie twierdzę, że TYLKO w Łodzi jest menelstwo. Możesz mi wskazać miejsce gdzie coś takiego napisałem?


@Hahazard: i ja też nie twierdzę że Ty tak powiedziałeś. Twierdzę tylko że Linda w tej swojej nieopatrznej wypowiedzi zabrzmiał taki jakby chciał powiedzieć że jedynym miastem w całym wszechświecie w którym są menele była tylko Łódź. Myślę że kompletnie nie o to mu chodziło, ale przekaz poszedł. Ludzie poczuli się
@duncanidaho2: No nie wiem, ja tak tego nie odebrałem. Swoje zrobiły na pewno media, które rozdmuchały sprawę, ale raczej była to łódzka zajawka, bo pytałem znajomych z innych miast i nikt o tej wypowiedzi Lindy nie słyszał.

Rozumiem, że jakby powiedział innymi słowy, że m.in. na skutek likwidacji przemysłu filmowego Łódź jest miastem bez perspektyw to byłoby do przełknięcia? ;)
@Hahazard: "jedna ulica" była skrótem od planu filmowego, na którym przebywał. A akcja filmu się odbywa w powojennej rzeczywistości, więc wybrali te najbardziej usyfione. Przecież tego by nie nagrywali koło mBanku. Czepiasz się tylko po to by się przyczepić. Zdanie "Łódź to miasto meneli" sugeruje, że oni tu przeważają (a dla chcącego nawet można to odebrać jako "wszyscy"xD). Nie wydaje mi się żeby żule z Limanki itd. stanowili większość populacji miasta.
@nathaliekill: Niestety, nie było tak jak twierdzisz, że Linda wyszedł na Włókienniczą i stwierdził "k***, ale miasto meneli". Naprawdę odszukaj sobie o co chodziło. To nie było aż tak dawno temu. Linki są w internecie.

@Sepzpietryny: Tak, podoba mi się gra aktorska Lindy. I dezawuowanie całego dorobku aktorskiego po jednej wypowiedzi pachnie bólem dupska. :)