Wpis z mikrobloga

hej #cashgoback , zrobiłem wczoraj dwa zakupy na aliexpress, od razu po zarejestrowaniu, więc przysługuje mi x2 #cashback
Naliczyło mi póki co jak poniżej (czyli około 10% (66 zł) zamiast 12,5% (81 zł). Wiadomo czemu tak?
Ponadto moglibyście spojrzeć, co z moją pierwszą transakcją (kwota około 520 zł) - czy została zarejestrowana i kiedy się pojawi?
johny11palcow2 - hej #cashgoback , zrobiłem wczoraj dwa zakupy na aliexpress, od razu...

źródło: comment_HipCJQUfuwGi5vScxTyMQBQWifFrtMpm.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@johny11palcow2: tak, jak jest to napisane na stronie cashback liczymy od wartości netto.

Drugi zakup pewnie wkrótce się pojawi na Twoim koncie:)

edit:
Sprawdziłem, Twój pierwszy zakup (kwota ok 520 zł) nie została zarejestrowana w systemie. Na swoim koncie cashgoback.pl masz zakładkę "zgłoś". Wypełnij formularz i zgłoś nam niezarejestrowany zwrot :)
  • Odpowiedz
Czyli tak sobie teraz myślę…
Wy dajecie aktualnie 6,25% na aliexpress i liczycie od wartości netto czyli (cena zakupu)/1,23. (plusem jest mnożnik x2 przez 48h)
W przypadku zakupu produktu za 100zł z cashbackiem na #cashgoback wychodzi (100/1,23)*0,0625=5,08zł.
#planetplus daje aktualnie 7% i to od wartości zakupu (chociaż na stronie też niby pisze netto), co w tym przypadku daje 100 * 0,07=7 zł (nawet biorąc pod uwagę, że to
  • Odpowiedz
@cashgoback_pl: aktualizacja: produkt zarówno jeden jak i drugi doszedł, ten co się dodał automatycznie to po potwierdzeniu na ali pojawił się w ciągu 24h na stronie jako gotowy do wypłaty. ten drugi (dodawany ręcznie, po zgłoszeniu) ciągle wisi jako nadchodzący zwrot. mam czekać cierpliwie czy do wypłaty również zgłosić się do Was?

w załączeniu screen pokazujący aktualny stan
johny11palcow2 - @cashgoback_pl: aktualizacja: produkt zarówno jeden jak i drugi dosz...

źródło: comment_4l6cBfL51Laj2lf3XzzloXMjTWFngDuj.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz