Wpis z mikrobloga

Witam, zgodnie z zapowiedzią dzisiaj lecą do was kolejne 2 typy. Bez dłuższego wprowadzenia dzisiaj, jedziemy:

Celtics -3,5. Utah wczoraj wcale nie bez problemów pokonali bezbarwnych Nets. Dzisiaj grają drugi mecz z rzędu na wyjeździe, tym razem w Bostonie. Celtics prowadzeni przez Thomasa już parę razy dali nam wygrać. Miejmy nadzieję, że dzisiaj nie będzie inaczej i Celtowie spokojnie pokonają podmęczonego rywala. Jazz dodatkowo cały czas walczą o powrót Hilla, który gra mecz a potem 2 pauzuje nie pozwalając Nutkom wrócić na dobre tory.

Kings +10,5. Bardzo bardzo zachowawczo. Kings mieli słaby koniec roku, ale po paru dniach przerwy powinni uporządkować swoją grę i dać prowadzić się Cousinsowi. Nuggets wczoraj dzielnie walczyli z Warriors, co dodatkowo przemawia za tym by nie skazywać na porażkę Królów. Myślę, że takie handi powinno spokojnie starczyć, co odważniejsi mogą pograć trochę niższe.

Miejmy nadzieję, że wrócimy na dobre tory. Typy teraz będą wrzucane w trochę późniejszych godzinach niż do tej pory, ze względu na brak czasu :) Pozdrawiam Mirki, powodzenia i obserwujcie tag #gdziejesthajs .

#bukmacherka
mihaaaa - Witam, zgodnie z zapowiedzią dzisiaj lecą do was kolejne 2 typy. Bez dłuższ...

źródło: comment_yq54p6euhqlEEd9ckWZxuJ7qBr72d4zv.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@xDOlejxD: Bardzo nie lubię gdy zagląda się komukolwiek do portfela mistrzu więc odpuść :) Nie żyje z buka, gram sobie dla emocji za gówniane stawki, o czym pisałem już wielokrotnie. Więc jest to tylko jakiś tam dodatek (lub ubytek) w moim budżecie.
  • Odpowiedz
@mihaaaa chodzi mi czy wiesz kwoty 2 cyfrowe czy 3 . Szanuje i tez nie lubie gdy ktos patrzy mi na rece wiec propsy dla ciebie cumplu. Smiesza mnie ludzie co mysla ze z zakladow i takiej pseudo pracy mozna zarabiac prawdziwe pieniadze i nie pracowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xDOlejxD: w zeszłym miesiąciu było 3 cyfrowo, ale bywało różnie tak jak pisałem.
Tu Cię zaskocze, bo znam gości którzy mogliby się z tego utrzymywać na luzie, ale to są już na prawdę eksperci :)
  • Odpowiedz
@mihaaaa: e to niezle , fajna adrenalina stawiać wyniki i traktuje to raczej jako zabawe a jak można pare groszy sobie "dorobic" to już w ogóle miazga. Jakaś równowaga musi być , niektórzy wywalają pół wypłaty na to myśląc, że kiedyś szczęsliwie wpadnie a niektórzy naprawdę sie na tym znają i potrafią zarobić. Trzeba mieć naprawdę łeb jak sklep do takich rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz