Wpis z mikrobloga

Witam, zgodnie z zapowiedzią dzisiaj lecą do was kolejne 2 typy. Bez dłuższego wprowadzenia dzisiaj, jedziemy:

Celtics -3,5. Utah wczoraj wcale nie bez problemów pokonali bezbarwnych Nets. Dzisiaj grają drugi mecz z rzędu na wyjeździe, tym razem w Bostonie. Celtics prowadzeni przez Thomasa już parę razy dali nam wygrać. Miejmy nadzieję, że dzisiaj nie będzie inaczej i Celtowie spokojnie pokonają podmęczonego rywala. Jazz dodatkowo cały czas walczą o powrót Hilla, który gra mecz a potem 2 pauzuje nie pozwalając Nutkom wrócić na dobre tory.

Kings +10,5. Bardzo bardzo zachowawczo. Kings mieli słaby koniec roku, ale po paru dniach przerwy powinni uporządkować swoją grę i dać prowadzić się Cousinsowi. Nuggets wczoraj dzielnie walczyli z Warriors, co dodatkowo przemawia za tym by nie skazywać na porażkę Królów. Myślę, że takie handi powinno spokojnie starczyć, co odważniejsi mogą pograć trochę niższe.

Miejmy nadzieję, że wrócimy na dobre tory. Typy teraz będą wrzucane w trochę późniejszych godzinach niż do tej pory, ze względu na brak czasu :) Pozdrawiam Mirki, powodzenia i obserwujcie tag #gdziejesthajs .

#bukmacherka
Pobierz mihaaaa - Witam, zgodnie z zapowiedzią dzisiaj lecą do was kolejne 2 typy. Bez dłuższ...
źródło: comment_yq54p6euhqlEEd9ckWZxuJ7qBr72d4zv.jpg
  • 26
@xDOlejxD: obstawiam od gimnazjum więc już "pare" dobry lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U buka zazywczaj byłem w plecy, bo grałem gówna o których nie miałem pojęcia "analizując" tabele i ostatnie mecze.
Od jakiegoś czasu wziąłem się za coś na czym się znam i efekty widać jak również je odczuwam