Wpis z mikrobloga

Jaka gitara elektryczna będzie lepsza dla nowicjusza? Chcę grać głównie rock ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- Epiphone Les Paul Standard,
- Fender Duo Sonic.

#gitara
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LubiePicKawe: moim zdaniem to na pierwszą gitarę by ci się przydało coś z możliwością rozłączenia cewek żeby była jak najbardziej wszechstronna, te co wymieniłeś to sobie zostaw na drugie wiosło
  • Odpowiedz
@LubiePicKawe: osłuchaj dane gitary, to da Ci najwięcej. Ogarnij też wybór pieca. Osobiście mam telecastera (na singlach) i na piecu nie mogę ustawić takiego przesteru, żeby mi pasował
  • Odpowiedz
@LubiePicKawe: Sprawdź gitarę Vintage V100. Polecany jako alternatywa dla Epi Standard. Nie grałem na nim ale w internecie w większości panuje opinia że V100 jest o wiele lepsza od Epi. To też Les Paul więc może Ci podejść.
  • Odpowiedz
@LubiePicKawe: W podobnej cenie co tego Spidera znajdziesz Fender Mustang I albo II jeśli używany. Nie wiem jak wypada w porównaniu ze Spiderem, ale gram na nim w domu od blisko 5 lat i bardzo mi pasi. Generalnie ktoś ci zaraz napisze pewnie "nie kupuj cyfrowego wzmaka, kup lampowy, bo tylko lampa prawdziwa, a efektów i tak nie potrzebujesz, bla bla bla". Nie słuchaj się i nie zniechęcaj się do
  • Odpowiedz