Wpis z mikrobloga

#film #kino

Polecam film La La Land, byłam wczoraj na przedpremierze i jak dla mnie 10/10. Jak ktoś nie lubi musicali to jak na musical śpiewali relatywnie mało, więc nie ma się czego bać. Polska premiera 20 stycznia.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ahura: Również byłem wczoraj i podpisuję się pod tym co napisałaś. Do tego przepiękna muzyka, która cały czas chodzi mi po głowie. () Dla mnie najlepszy film zeszłego roku i osobisty faworyt w wyścigu o Oscary.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Agrael91 Od wczoraj bez przerwy słucham soundtracka na spotify :D Oscara za muzykę powinni mieć w kieszeni. Technicznie też był świetny, z reguły nie zwracam na to uwagę zbytnio, ale przeskok z długich ujęć na krótkie, gdy przestało im się układać był genialny.
  • Odpowiedz
@Ahura: Do tego świetna otwierająca film scena nakręcona w jednym ujęciu. Soundtrack przesłuchałem kilka razy jeszcze przed pójściem do kina. :D Ulubione utwory: Another Day of Sun, City of Stars oraz Audition. ;)
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Agrael91 Ja musiałam się powstrzymywać, żeby nie przesłuchać całego przed zobaczeniem filmu :) Moje ulubione podobnie, tylko Someone in the Crowd zamiast Audition.
  • Odpowiedz
@Ahura: O tak, ja też nie przepadam za musicalami, a ten mnie strasznie wciągnął. 9/10 tylko dlatego, bo właściwie była tylko jedna piosenka, która na dłużej zostaje w głowie. Cała reszta: złoto.
  • Odpowiedz