Wpis z mikrobloga

Polak w UK prowadzi sklep w muzułmańskiej dzielnicy. Wieczorem jakiś chłystek, młody zradykalizowany muzułmanin rzuca zza drzwi obelgi "polish dogs", "catholic pagans, go back where you belong", "this is muslim area, you polish dogs". Polak nie na początku nie reaguje, chociaż jest bardzo #!$%@?. Następnie muzułmański chłystek wchodzi do sklepu i zaczyna rzucać petardami, niszcząc mienie i robiąc zamieszanie. Polak osiąga apogeum, woła szwagra zza lady ("Bogdan #!$%@? temu gnojowi!!") i rzucają się na niego. Młody Muzułmanin zaczyna uciekać jednak Bogdan jest zwinny i szybko go łapie w pobliskim parku. #!$%@? zaczynają okładać muzułmanina pięściami. Niestety po, którymś z ciosów pękła mu czaszka (Bodgan chodzi na siłkę i sporo waży) i umarł. Polacy są zatrzymani w areszcie do wyjaśnienia sprawy.

Wyobrażacie sobie reakcje na wykopie?




Zadziwiające jak tribalizm potrafi spaczyć ocenę rzeczywistości.

#neuropa #4konserwy
  • 40
  • Odpowiedz
oni pierwsi samosadu dokonali


ale najlepsze że nie odnosisz się do niewygodnych dla ciebie informacji

@koral: ja cały czas chcę się dowiedzieć skąd wyciągasz tak daleko idące wnioski i nie schodzę z tego tematu. Najwyraźniej jest to niewygodne dla Ciebie i starasz się uciec w jakiś inny.
  • Odpowiedz
musiałbym być, musiałby monitoring to pokazać ale od tego są ludzie, świadkowie


@koral: chodzi Ci o to?
Masz monitoring? Przesłuchałeś świadków? Dalej nie rozumiem skąd Twoje wnioski.
I nie zrozum mnie źle może i masz rację ale czy masz jakieś kornety żeby to potwierdzić?
  • Odpowiedz
@Holiday: Szczerze mówiąc w dupie mam całą sprawę oraz obie strony konfliktu, ale no #!$%@? jak można porównywać śmierć w wyniku niefortunnego ciosu pięścią/upadku do zadźgania. Jak ktoś atakuje nożem to jest to próba morderstwa, a nie pobicia czy dania nauczki.
  • Odpowiedz
Zadziwiające jak tribalizm potrafi spaczyć ocenę rzeczywistości.


@Holiday: Tak samo zadziwiające jest jak idee np. lewicowe potrafią uczynić to samo. A jeśli chodzi o ten konflikt w Ełku to wszelkie próby usprawiedliwiania patoli demolującej miasto są oznaką biedy umysłowej i tyle. Tam nikt nie jest bez winy.
  • Odpowiedz
@Holiday: no i co? Już się rozpędziłeś i zapluwałeś na amen a okazało się sebix po prostu ukradł dwie cole i uciekł, nikt kebaba nie zdemolował, a petarda poszła już po śmierci sebixa. To jak się rozpędziłeś to już wyhamuj na ścianie głową. Będzie lepiej dla społeczności.
  • Odpowiedz