Wpis z mikrobloga

@Szilom: bo to Żydowskie dzieci. Albo masońskie. Albo przekupione cukierkami przez Sorosa.
Co za czasy. Nawet dzieciom nie można już wierzyć...
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
przekonałeś mnie kurde cale życie żyłem w nieświadomości szacunek od tej chwili będę głosił twoje imię a ono nazywa się .......lexx23, a tak na serio nie zaczynaj ze mną
  • Odpowiedz
  • 0
przekonałeś mnie kurde cale życie żyłem w nieświadomości szacunek od tej chwili będę głosił twoje imię a ono nazywa się .......lexx23, a tak na serio nie zaczynaj ze mną


@kossi01: haha pokaz dowod na ziemie kulke no prosze. Ale oprocz filmow z #nasa bo te fejki to wiesz.
  • Odpowiedz
  • 0
@yoshi314: no malo ci dowodow? Gdzie kolwiek jestes czy na ziemi czy w gorach czy 13km nad ziemia lecac samolotem również - jesli ziemia kulka to nie byloby możliwe. No ale ludzie widzo ze statki chowajo sie za krawedzia ziemi będąc na brzegu morza - szkoda że nie widzo krawędzi będąc w samolocie 13km nad ziemio xD beka z was wykopki co wierzyta w ziemie kulke oj beka
lexx23 - @yoshi314: no malo ci dowodow? Gdzie kolwiek jestes czy na ziemi czy w gorac...

źródło: comment_0ObaVr6caMkolNkTWVbfVWm9I3KXiuTi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@lexx23: Not sure if troll or just stupid.

Ale zakładając, że nie troll: na wysokości 13 km będziesz mieć horyzont 3,5 stopnia (dokładnie: arccos(R/(R+h)), gdzie R to promień Ziemi, a h - wysokość) poniżej płaszczyzny poziomej - co jest raczej niemożliwe do zauważenia na oko, bez naprawdę dokładnego wyznaczenia poziomu.

Dość łatwo też policzyć, jak daleko jest horyzont od obserwatora na brzegu morza - dla dorosłego człowieka wychodzi ok. 5
  • Odpowiedz
  • 0
@fizyk20: pisz do nasa niech pokaza podczas puszczania wideo jak obserwujo ziemie niech zzoomujo na ziemie bo jedynie co widzimy to fejkowe animacje chcialbym zobaczyc z isis jak ziemia sie kreci 1600km/h weś tam zzumuj na tom ziemie kulke
  • Odpowiedz