Wpis z mikrobloga

Firma chce zarabiać a tutaj ktoś sobie powolutku robi za darmo reklamę konkurencyjnego portalu. I placz, że ktoś ma czelność takie zachowanie ukrócić poprzez bana. To już nawet Terlikowski zapłacił za reklamę swojego strony tutaj.

Niech właściciele strimi cieszą się z darmowej reklamy. Jednak bez gigantycznych inwestycji ich portal pójdzie na dno za nim w ogóle wystartuje.

#afera #strimi
  • 9
  • Odpowiedz
  • 4
@Meeeedea mnie #!$%@? Bialkow, że nie potrafi naprawić tych tagów i dodawania komentarzy, ale na litość utrzymanie tego wszystkiego kosztuje i za serwery, prad, pracowników rogalami nie płaci. Bardzo dobrze zrobili.
  • Odpowiedz
  • 4
@Foliarz ale co to za porównanie? Może na reddicie nie banują a tutaj banują. Nie podoba się komuś to stąd sobie idzie lub pisze do wykop sp.z o.o. że chce kupić portal i wprowadza swoje zasady. Nie wszędzie jest tak samo. Świat byłby nudny, gdyby wszędzie było tak samo.
  • Odpowiedz
Nie podoba się komuś to stąd sobie idzie lub pisze do wykop sp.z o.o.


@zagorzanin: Najgłupszy argument ever.

Czyli twierdzisz, że portal który tworzą UŻYTKOWNICY to miejsce, gdzie UŻYTKOWNIK nie może napisać, co mu się nie podoba? Tylko musi usunąć konto?
  • Odpowiedz
  • 5
I ktoś dobrze napisał. Mam profil firmowy na FB a tu mi wchodzi konkurencja z tym samym produktem i zaczyna robić sobie reklamę. Niektórzy tego chyba nie potrafią zrozumieć bo w życiu jeszcze złotówki nie zarobili.
  • Odpowiedz
  • 8
@Foliarz portal tworzy białek i co by nie mówić płaci za ten cyrk. Ty w tym cyrku odgrywasz role za darmo.

A haslo "portal którzy tworzą użytkownicy" to typowa marketingowa papka by zachęcić do udzielania się tutaj. I tak, wiem że to hasło stworzone przez wykop.
Jak komuś się to nie podoba to po prostu przestaje nabijać kasę bialkowi. Ja patrzę po prostu z czysto biznesowego podejścia a nie jakiejś wielkiej idei
  • Odpowiedz
@Foliarz przecież to afera jak każda inna. Nikt nie wam nie zabrania wyrażać swojej opinii, ale i tak po 2-3 dniach... No cóż ( ͡º ͜ʖ͡º) afera z Masą była o wiele większa, a i tak już wszyscy mieli tego dość po kilku dniach. Pokrzyczeli, pojęczeli i już po rewolucji - idealnie to przedstawia za każdym razem. Kiedy wy przestaniecie udawać, że macie w tym jakiś cel?
  • Odpowiedz