Wpis z mikrobloga

Witam Mirki kolejne 2/2. Wszystko w komentarzach pod wczorajszym postem zostało powiedziane odnośnie Sixers i nie ma co się nad nimi pastwić. Dzisiaj bardzo wcześnie, ale no niestety później nie dam rady. Meczów sporo, typy klasycznie 2, myślę że oba o bardzo dużym prawdopodobieństwie powodzenia. Lecimy.

Rockets WIN. Nie wiem czy jest sens się powtarzać. Rockets grają pięknie i myślałem tutaj nawet o jakims handicapie. Każdej drużynie może się jednak zdarzyć słabszy mecz więc ja nie ryzykuje, co wy z tym zrobicie wasza sprawa. Clippers już z Chrisem Paulem i być może wróci JJ Redick. Griffin cały czas out i to nadal duża bolączka ekipy z Los Angeles. Szczerze mówiąc to jestem zdziwiony tym dość wysokim kursem na czyste zwycięstwo Rakiet i z niego korzystam.

Buck-Timberwolves over 200,5. Linia jak najbardziej do pokrycia. Obie drużyny regularnie zaliczają po 200 + punktów w swoich meczach i liczę, że dzisiaj nie będzie inaczej. Właściwie to tyle. Obie drużyny o sporym ofensywnym potencjale i niekoniecznie topowej defensywie. Korzystamy i mam nadzieję wygrywamy.

Dzisiaj krótko i zwięźle, ale wydaje mi się że nie ma nad czym się zastanawiać. Nie ma tutaj też doniesień o jakiś urazach, chorobach ani nic z tych rzeczy. W tym wypadku proponuje grać od razu zanim bukmacherzy ogarną, że coś jest nie tak :)

Tag #gdziejesthajs obserwuje już prawie 70 osób i jestem z tego bardzo dumny, ale może być nas więcej więc kolejny raz zapraszam. Oczywiście można komentować i podpytywać. Na tyle na ile będę mógł to coś odpiszę, ale słabo dzisiaj z czasem. Powodzenia Mireczki!

#bukmacherka
mihaaaa - Witam Mirki kolejne 2/2. Wszystko w komentarzach pod wczorajszym postem zos...

źródło: comment_6sA7we6uSyv8VLchrE99NTrgIZwYw30T.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@mihaaaa: moglbys spokojnie z tego kase trzepac, ze swoich typow wiec tym bardziej podziwiam Cie ze dzielisz sie tym za free. Takich ludzi potrzebuje ten kraj, dlatego jak kiedys przypadkiem bede jechal swoim porsche ktore kupie z hasju z twoich analiz, dam ci sie karnac. Obys jak najdluzej dawal typy, swoja droga to jest jak w pilce noznej? ze sezon jest podzielony na 2 czesci? i praktycznie przez 9 miesiecy sa
  • Odpowiedz
@xerror: Mireczku nigdy nie będę trzepał na tym kasy. Nie będę brał od ludzi pieniędzy za coś co nie jest pewne. Ja daje typy, które być może wejdą, być może nie wejdą. Jak idę do dentysty to płace mu za to żeby naprawił mi ząb, a nie żeby może naprawił mi ząb. Ja to tak widzę. To że są ludzie, którzy biorą za pieniądze ich sprawa, mnie bardziej zastanawia kto za
  • Odpowiedz
@mihaaaa: racja, nie rozumiem ludzi, którzy żądają pieniędzy za typy bukmacherskie, które może sie spełnią a może nie , szanse 50 na 50 bo sport wiadomo jaki jest, więc nikt nie jest znawcą, żeby wiedział kto wygra a kto nie . No ale cóż, jest pobyt jest podaż , widocznie ktoś to kupuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@xDOlejxD No i to nie mało osób kupuje... 50/50 to może nie bo jednak ja staram się minimalizować ryzyko, nawet kosztem wygranej. Zmniejszamy sobie tu handicap i obniżamy linię po to by mieć te 70/80 % pewności ze to sie uda. Jednak pozostaje ta część ze jednak nie siądzie i to się zdarza.
  • Odpowiedz
@mihaaaa: ludzie się nie znają na sporcie i próbują zarobić pieniądze bo myślą, że jak ktoś ci powie co się zna na tym to wygrasz na lajcie i bedziesz bogaty. No wiesz zależy jaki sport, koszykówka i nba jest dość nie przewidywalne postawisz na takie denver, które sobie dobrze radzi ostatnio troche kasy bo niby pewne vs z phily bez embiida i 4 innych graczy a 76ers wygra i kupon w
  • Odpowiedz
@xDOlejxD: Embiid grał dlatego tego nie gralismy ;)
Ja puszczam zazwyczaj duble i triple za grosze. 20-30 zł, nie przekraczam stawki 50 zł bo mi szkoda i tyle :)
  • Odpowiedz