Wpis z mikrobloga

Mireczki z #wykopoczta , podzielę się z wami zawartością mojej przesyłki. Będzie #zalesie i nie wiem czy kręcić gównoburzę czy to ja mam wygórowane oczekiwania. Otóż w paczce dostałem obrazek - jakość ocenić możecie poniżej, format A4, list w pierwszym komentarzu, tabliczkę czekolady (to nic, że napisałem że nie jem słodyczy), kapsel od Tymbarka i ulotkę ostrzegającą przed rakiem prostaty. Jak tak porównuję z tym co dostali inni i sam wysłałem to takie 2/10.

Nie to żebym oczekiwał kilograma koksu, sztabki złota i kluczy do serwerowni Wykopu. Własnoręcznie wykonany rysunek który mógłbym oprawić w antyramę i powiesić w domu byłby super ale musi jednak reprezentować pewien poziom artystyczny.

Sam fakt, że auto nie podpisał się pod dziełem nawet nickiem świadczy chyba o tym, że potraktował tą zabawę jako # cebuladeals.
e.....9 - Mireczki z #wykopoczta , podzielę się z wami zawartością mojej przesyłki. B...

źródło: comment_uID1pmxIFt0qykjZKwXIT9JYceLDPd1c.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
Długo się zastanawiałem co właściwie mógłbym dla Ciebie wykonać i wpadłem na pomysł, że jedyne czegonie umiem robić to rysowanie, także podjąłem decyzję o tym, żeby coś dla Ciebie narysować.


?!

Chciałbym zauważyć, że kartka papieru pochodzi z ryzy na której drukowana była moja praca inżynierska także zaszczyt, zaszczyt...


?!?!?!?!?!?!?!

@el009: Zawołaj mnie, jak przy podsumowaniu edycji dostaniesz nick gagatka. Jakąś ładną notatkę przyszykuję sobie dla ancymonka.
  • Odpowiedz