Wpis z mikrobloga

Mirki proszę o radę.
Potrzebuje taniego laptopa dla siostry do 1500 zł. Zastosowanie biurowe, internet, drobne multimedia. Internet po WiFi. Czyli nic specjalnego na nim nie będzie się robić. Sęk w tym, że musi być wytrzymały - ostatniego rozwaliły małe dzieci. Jaki model proponujecie? Z góry dzięki.

#komputery #laptopy #laptop #pcmasterrace #kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elWykopek: Tutaj Acer, o którym pisałem wcześniej https://www.neonet.pl/acer-aspire-e5-575-52jf.html i5-6200U, zintegrowana grafika intel HD 520, 4 GB RAM, 1000GB HDD, Windows 10 - 1799 zł . Ma aluminiową pokrywę i palmrest. Ogólnie polecam.

@thestabilizator weź uderz z tym do Acera nawet na pomoc OnLine, kiedyś miałem do nich kilka pytań i sprawnie to poszło... Możliwe, że szybciej będzie jeśli wyślesz automatycznie do producenta z pominięciem sklepu, ale najlepiej zapytać wcześniej.
  • Odpowiedz
@elWykopek: Bierz najlepiej Dell, Asus. Unikaj najbardziej Lenovo. Mam Acera są w nim drobne problemy, ale na ogół spoko laptop. Co do wytrzymałości to polecam poleasingowe Delle Latitude e6530. A jak nówka to takie coś lub mocniejsze takie.
A tu od dobrego sprzedawcy poleasingowy Dell.
  • Odpowiedz