Wpis z mikrobloga

Wszystkiego najlepszego Misiaki. Dużo kasy, mało patologii, fajnego faceta (ho hej andrzej). Dużo siły, ba bardzo dużo siły byś sza do bez względu na wszystko do przodu, z każdym rokiem jesteś coraz silniejsza. By wszystko co sobie zapragniesz w ten dzien wyjątkowy dzień stało sie prawdziwe, a jesli to niemożliwe to pozwól ze ja uczynię Cię wyjątkowa księżniczka tego dnia. Wszy.naj. @Shinoa
#randomanimeshit #kenomimi więcej tagow mi sie nie chce mimo ze strażnik tagow jest jakieś dwa metry obok xD
KosmicznyPolityk - Wszystkiego najlepszego Misiaki. Dużo kasy, mało patologii, fajneg...

źródło: comment_K33DZfYRU461vpdLQikh06oKl1y9oTo9.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Shinoa: No ktoś tam kiedyś wspominał ze dziś albo na dniach masz jest okazja, a jak nie ma to jest bez :P

@Jarzyna: Haha szkoda ze nie słyszałeś strażnika tagow, wielkiego Meistera "kur*a kuro, nie ma takiego tagu jak 'kenomimi'!"
To mu mowie ze dałem pierwsza podpowiedz po wpisaniu keno a on "gowno mnie to obchodzi"
Dobrze ze podpiłem go bo by mnie pobił xD
  • Odpowiedz
@KosmicznyPolityk: Podpowiadanie srodpodawanie, gowno, jak ktoś przez pomyłkę wpisał jakiś tag i ma on 3 posty na ten przykład to nadal jest podpowiadany wcześniej niż tag podobny z 100krotnie większa ilością wpisów - wykop logic. xD

Spoko, na strimi.pl będzie pierwszeństwo podpowiadania popularniejszych tagów z tym samym początkiem nazwy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KosmicznyPolityk: nie, to nowy, całkiem nowy. A przez to, że powstaje wraz z opisywanymi changelogami na mirkoblogu zebrał już całkiem spore grono zainteresowanych. Wyjątkowo ma być nie klonem samego reddita jak strims, stri.ms, a mixem reddita i wykopu.

keno a nie neko xD


@KosmicznyPolityk: bo uniwersalnie, nie chciało ci się zgadywać czy to kot czy inny lisek, tylko ciepnąłeś od razu #zwierzatkomimi ;-)
  • Odpowiedz
@Shinoa: A weź powiedz 20 lat, brzmi to jak długi okres, a teraz powiedz 20 zim, juz brzmi to jakoś tak mało długo, jak krótki okres czas, teraz przyjmij sobie ze średnio człowiek żyje 75lat, tfu 75 zim ... jakiś wniosek ? Kurde nie wiele tego zostało prawda ? (wiem teraz pewnie jakies kompleksy czy cos sie pojawiły ... przechodzę przez to co roku). Teraz inaczej ? :)

Zapraszał do Gdańska,
  • Odpowiedz