Wpis z mikrobloga

W ramach casualowego przerywnika sięgnałem po Nightmares from the Deep 2: The Siren's Call. Brakowało mi trochę nieco mroczniejszego klimatu poprzedniej części, ale wszystkie pozostałe elementy znane z #gry #przygodowki #hiddenobject produkcji #artifexmundi są na swoim miejscu - sympatyczna oprawa dźwiękowa i muzyczna, pięknie narysowane lokacje, nieco nieporadne cut-scenki, znany fanom studia gameplay (jeszcze więcej tego samego). Protagonista zwykle jest w tych grach do chrzanu, ale tym razem do chrzanu jest również antagonista. Niemniej jednak zagadki i nurt przygody wciągają z równą mocą.
★★★★★★

Kiedy nie możesz wypruwać flaków wrogom, bo za Twoimi plecami bawi się dwójka małych dzieci, tego rodzaju gra nieźle się sprawdzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli to czytasz i chcesz zagrać w "Nightmares from the Deep: The Cursed Heart" na #steam, to proszę, nieotagowane rozdajo: cxxeb myślnik 08L27 myślnik hmhg5. Baw się dobrze ;)

#pointandclick
kurp - W ramach casualowego przerywnika sięgnałem po Nightmares from the Deep 2: The ...

źródło: comment_yJ0Lf2QrZwL15EcPzdBwBZ5s3tPkRhXg.jpg

Pobierz
  • 10
@kurp: w to sie gra jakos chronologicznie? jest kilka czesci? chcialbym pograc od najstarszej ich gry a nie bardzo sie moge polapac.

Widze ze sporo ich mają, w które warto zagrac?
via Android
  • 0
@crine Ja na chronologię nie patrzę, poza numerami w konkretnych cyklach. Tych mniej lub bardziej powiązanych ze sobą cykli mają sporo (Nightmares from the Deep 1-3, Enigmatis, Secret Order, Grim Legends, 9 Clues, jakoś tak). Niektóre gry funkcjonują jako niezależne tytuły (chociaż zawsze jest szansa, że dorobią sequel). Gry są bardzo podobne do siebie, różnią się trochę klimatem (jedna ma odchył piracki, inna podwodno-verne'owski, jeszcze inna steampunkowy), ale to w sumie ten
via Android
  • 0
@crine A, jeszcze jedno. Gry są dość często sprzedawane w atrakcyjnych bundelkach, w których za 1-3$ można dostać od 3 do kilkunastu tytułów. W bodaj trzech zestawach, na które wydałem może z $7 zebrałem chyba większość wydanych przez AM tytułów. Jak się natknę, to zwykle informuję tutaj. Dodaj sobie tag #artifexmundi do obserwowanych i po prostu zaczekaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)