Wpis z mikrobloga

Drogie Mureczki spod tagu #epapierosy i #mojliquid Postanowiłem bardziej na poważnie wziąć sie za samogony, do tej pory miałem tylko 6 aromatów: Double chockolate v2 (cap) (niezłe oceny ale dla mnie straszny niewypał, co źle mogę robić?), strawberry ripe (tpa), jungle Juice (fw), smoczy owoc (cap), citrus punch (tpa) i blueberry Jam (cap). Tutaj pytanie do Was o to jakie w miarę proste miksy polecacie (chciałbym sobie zrobic mother's unicorn milk ale jak patrzę, ze do tego trzeba aromatów za 4 dychy, a większość z nich jest koło procenta to szkoda mi forsy trochę) i jakie aromaty warto by jeszcze dokupić? PS. Moze warto żebym dodał jeszcze, ze raczej lubuje sie w owocowych liquidach ale jeżeli będziecie mieli jakis sensowny deserowy to tez bym prosił
  • 4
@kb_zwrl: Otototo, wielkie dzięki, właśnie czegoś takiego szukałem ale jak patrzę, ze tych aromatów koło 30 jest to wychodzi mi, ze to jakies 250zl by kosztowało. Nie masz jakichs najlepszych z tych przepisów zeby jakies jeszcze 5 aromatów dokupić i moc ze 3 mixy robić? Czy takich cudów to nie ma? ( ͡° ʖ̯ ͡°)