Wpis z mikrobloga

@LosB jednak medale za brakującą kampanię znajdują się wśród osiągnięć - być może skargi społeczności poskutkuja tym, że wprowadza te kampanie na kamuflaże na 6 tiery za jakiś czas. Inaczej byłoby to bardzo chamskie posunięcie.
@LosB właśnie przed momentem widziałem. Przecież to jest żałosne porównując do praktycznie darmowych okrętów z kamuflażami lub rekompensaty w postaci 16 milionów łącznie. Społeczność im tego szybko nie zapomni.
@LosB: No i dobrze, że przepraszają. I tak mamy w wowsie zajebiste misje, tyle flag, premki i kredytów co natrzaskałem teraz w tydzień, to nigdy nie zrobiłem. A jeszcze Graf Spee wpadnie.
@Budo: No spoko ale właśnie misja o która jak to brzydko nazwałeś "płakaliśmy" generalnie daje ci +- 19mln srebra w statkach + bodajże 9000 w dublonach za kamo. Jeśli nawet obecne misje były ok to i tak w uja cięcie uprawiało wg ze wszędzie było santa convoy a na eu nie.
@Budo: UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU NO ZROBILI TO NIE NO SPOKO BO PRZECIEŻ ONI TAK Z DOBREGO SERCA I W OGÓLE. NIE NO BO TO PRZECIEŻ NIE TAK ŻE ZROBILI NA KAŻDYM INNYM SERWERZE TYLKO NIE NA EU, NO NIE? A NIE CZEJ, JEDNAK TAK BYŁO PS TO PRAWDA. A TAK OGUNIE TO AKAT PATRZE ŻE MISJE DAJO TO BENDE ROBIŁ OGUNIE TO GDYBY NIE PŁACZ NA REDDUT TO BY GUNWO BYŁO. POZDRAWIASZ SZACHCICPONYDWATYSIONCESZESNASTY