Wpis z mikrobloga

@pekas: Współczuję Mirku, u mnie to już 5 święta jak mama nie żyje i do tej pory się rozklejamy z ojcem na wigilijnej kolacji... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@itus miejcie trochę szacunku do samego siebie, dajcie dobie chociaż 15 minut po poprzednim posiedzeniu. Pro tip - w biedronce jest odświeżacz typu mgiełka za 5 złotych, który dosłownie w 30 sekund neutralizuje zapachy, do tej pory nic skuteczniejszego nie znalazłem.
  • Odpowiedz
@eMajk3l: #!$%@? do dzisiaj nie wiem jak sie tego używa i chodzę do łazienki u góry gdy jestem w odwiedzinach xD
Raz próbowałem na smartfonie znaleźć instrukcje od tego ale to nie polskie jest.

Oczywiście mówię o opcjach jak na myjni samochodowej. Ciepła deska dodatkowo wprowadza u mnie dziwne uczucie ze ktoś przed chwila tu srał.
  • Odpowiedz
@eMajk3l: miałem podobnie xD najpierw myślałem że jakas reakcja chemiczna i mi zaraz dupę wyżre stad te ciepło. Wstałem przyjrzałem sie sprzętowi. Usiadłem ponownie. Ze stresu odechciało mi sie. Zacząłem szukać instrukcji ale to nie było polskie. Standardowo wiec załatwiłem potrzebę czując sie jak obywatel trzeciego świata srajacy do dziury w ziemi, podpierający sie liściem i nieprzystosowany do takich zdobyczy cywilizacji.

Od tamtej pory chodzę do innego kibla ale na
  • Odpowiedz