Wpis z mikrobloga

Wesołych świąt Mirki ,mam sprawę, żona ma #samsung Galaxy alpha (świetny telefon poza bateria) chciałbym kupić jej telefon ze stajni #xiaomi sam mam rn3pro z geekbuing było bez vatu ale nie chce czekać miesiąc ,telefon sobie chwalę po przesiadce z LG g3, wziąłbym też go różowej ale 5.5 to za duży dla niej max 5 a najlepiej 4.7 cala. Znajdę coś do 750 ? Głównie zależy mi na baterii bez syf miui ,żona gra w gry pokroju jakieś kulki ,układanie klocków trochę Facebook i tyle.
Chciałbym ominąć VAT cena może być wyższa ale byle by nie trzeba było załatwiać żadnych papierów ( płacę i tel.Przychodzi)
Wesołych świąt.

#xiaomi
  • 13
@Milady88: jesli zalezy na baterii to mi4c odpada.

@UjekF: 4.7 nie kupisz nic obecnie, poza tym roznica jest rzedu 5mm na wysokosci i 2/3 na szerokosci miedzy 4.7 a 5".
Redmi3s albo redmi4 pro ktory bedzie jeszcze lepszy jesli chodzi o baterie. Tylko ten ostatni wersja czarna, kazda inna ma obrzydliwa ramke przez ktora cie kobieta znienawidzi.
@PurpleHaze: można konkretny link z serwisu ? Daje w cholerę plusów( ͡° ͜ʖ ͡°)- czarna ramka chyba nie będzie takim złem (czy będzie?)
Do 800 mogę dopłacić tylko że szkoda bo wiem że baba nie będzie używać tego, jej zależy głównie na baterii żeby grać w tę głupie kulki.
@UjekF: nie polece ci nic konkretnego tu pole do popisow dla mirkow. Z ibg telefon wyrwiesz za jakies 180$ kurierem z 2 letnia czesciowa gw w polsce. Jest jeszcze kilka sklepow i sprzedawcow, ale jak mowie sa tu bardziej obeznani.
Co do koloru. Bialy i zloty sa okolo 30$ tansze niz czarny, dlatego ostrzegam o ramce, bo na renderach w sklepach tego nie widac, ale odpalisz yt z recenzja redmi4 i
@UjekF mam ciągle włączonego neta, gram np w piano tiles i bejeweled blitz, ale ciężko mi powiedzieć jakie natężenie gier zniesie mój tel, kolega dobrze sugeruje wziąć taki z lepszą bateria i radzę z fvat z allegro bo 2X zdarzyly mi się modele ze spieprza elektronika i dzięki fakturze wymiana poszla szybko, z chin by było gorzej
@Milady88: szczerze to na gwarancji mi nie zależy jak ma się #!$%@? to się #!$%@? a jak rozbije wyświetlacz /zaleje to i tak po ptokach
Piszę bo miałem już dość sporo telefonów i nigdy nic samo z siebie się nie stało.