Wpis z mikrobloga

Mireczki, wyprałem telefon ( #htc M8 którego lubiłem mocno) i potrzebuję nowego. Robię rozpoznanie rynku.

Na razie ze wszystkiego co czytam wynika, że najlepiej kupić #oneplus 3T. Czy brać coś innego jeszcze pod uwagę?

Nie znam się na chińczykach, a tutaj dużo osób sobie chwali. Czy jest jakiś super model #xiaomi albo innego producenta, który polecacie?

#telefony
  • 5
@Nobody jak używałeś M8 to będzie dla Ciebie masakrycznie szeroki. Sam miałem OnePlus One czyli wersje pierwszą i sprzedałem po miesiącu. Telefony rewelacyjne, wytrzymałe ale szerokie i bez boom sound. Brałbym HTC A9/HTC 10 z allegro prędzej.
@PortowySzczur: Dzięki za radę, ale już zamówiłem 1+3T. Dostawa niestety dopiero 9 stycznia :(
Zastanawiałem się nad HTC 10, ale tyle pochwał przeczytałem na temat oneplus, że to przeważyło :)

A z M8 byłem mega zadowolony, pewnie jeszcze z rok bym spokojnie poużywał.
@Nobody po prostu mówię o swoich odczuciach u mnie to wyglądało HTC M7 -> OnePlus One - sprzedaż po pół roku -> HTC M8 już trzeci rok leci.

Ciężko go obsłuży jedną ręką chyba ze leży na stole, odczujesz to na początku. Później się albo przyzwyczaisz albo odsprzedasz