Wpis z mikrobloga

Ojcu na święta kupiłem #raspberrypi v3 i właśnie konfiguruję wszystko, instaluję wtyczkę cda.pl (bo filmy z lektorem), wtyczka MrKnow i tu takie zdziwko:
wtyczka wypoq.pl xD
można oglądać filmy wykopywane na wykopie
kodi to piękna rzecz.
#kodi
BTW - zakupiłem w botlandzie już drugą malinę, tym razem w zestawie z mini keyboard który jest genialny, dobrze wykonany i wręcz niezbędny jeśli chce się korzystać z youtube i innych pierdół smart (mi to nie potrzebne bo korzystam tylko z filmów na nasie). Ale i tak sobie sprawię przy okazji.
BTW2: rpi3 czuć że lepsze niż rpi2
BTW3: nie zasila mi dysku 1tb :/
będzie to trzeba puścić przez sieć, a to oznacza więcej roboty w wigilię :/
g.....d - Ojcu na święta kupiłem #raspberrypi v3 i właśnie konfiguruję wszystko, inst...

źródło: comment_6EOPTz9O4eyNYql0Zn9HNneIw2Z9Qe6R.jpg

Pobierz
  • 10
@gwynebleid jeśli mogę coś doradzic. Wywal KODI i zainstaluj SPMC jeśli jest na Twojej dystrybucji. Jest duuuuzo szybszy. Zainstaluj plugin Mr Know który ma wszystko a przetestowałem już kilkanaście (działa też na KODI). Klawiatura super, takiej używam.
@michallo3: latała mi po szufladzie malina po projekcie na uczelni więc wgrałem libreelec właśnie i sobie czasem na zwykłym tv można seriale pooglądać. generalnie ekspertem co do smarttv nie jestem ale jak robiliśmy projekt na raspbianie i z ciekawości doistalowałem kodi to była tragedia. na osmc było znacznie lepiej, własciwie nie wiem czy są specjalne różnice w porównaniu do libre. to trochę jak open- i libre- office ( ͡° ͜