Wpis z mikrobloga

@Lukardio: :) rozdał :) NIE. 500 plus rozdaje się cały czas i za 3 lata też. A według przemowy Petru z jego "ekspoze" 500 plus to głupi pomysł, który się nie uda. Wyobraź sobie spot PIS o tym. Inna spawa, policz sobie ile budżet zyskał z tytułu VAT ile stracił na 500 plus, gdyby to zsumować, wyszło by coś koło 40 miliardów (jak się pomylę poprawić) W jeden rok. To
  • Odpowiedz
@Lukardio: Boże. Wzrost dzieci o 5% na daną chwilę. Nieźle, no i pewien efekt o którym mało ludzi wie. Pierwsze pieniądze z 500 plus nei szły na ubranka dla dzieci naż ywnosc, tylko na zalepianie kredytów u biednych ludzi. A te pieniądze niemal na pewno do gospodarki nei wracają. Spodziewaj się pewnego rozkręcenia gospodarki poczynając od teraz. Obstawiałem listopad, ale o miesiac się pomyliłem (może dalej się mylę :)

2.
  • Odpowiedz
@Lukardio: ek. Nie na temat ale w 2007 najbardziej obiektywna telewizja w Polsce czyli Polsat, był dla PO drugą tubą propagandową po TVN. Skończyło się w sierpniu 2011. Chyba nawet dzień mógłbym sobie przypomnieć :) A TVP był na zupełnei innym poziomie niż teraz. Zlikwiduj TVN (telewizję nie da się ukryć wyraźne opozycyjną) i będziesz miał PIS z poparciem rzędu 50%. Medialnie w latach 2007 - 2011 PO to była
  • Odpowiedz
@Wykoppeel1230: Niestety Ryszard Petru postanowił podzielić elektorat liberalny i tym samym osłabia opozycję. Zjednocz się Opozycjo! Naprawdę, a nie na niby!

Przy takich wynikach wyborów, mimo sumarycznie wyższego wyniku wyborczego PO i PiS miałyby mniejszą liczbę mandatów niż PO (216:211).
  • Odpowiedz
@Lukardio: zdajesz sobie sprawę, ze to bardzo trafna a zatem bardzo niebezpieczna myśl (ja się takimi myślami nie dzielę). Kapitał medialny poza strefą rządów, jest bardzo mały. Oby twojego wpisu nie przeczytał, żaden prominentny polityk PIS. I jeszcze jedno, sam zauważyłeś że PIS medialnie stoi słabo, w sferze pozarządowej, o PO czy N powiedzieć tego nie można. Mają tyle samo co PIS bez strefy rządowej. I masz odp odnośnie 50+
  • Odpowiedz