Wpis z mikrobloga

@TatraMocna: no i wszystko spoko, pomijając fakt, że na allegro z przesyłką spora część wychodzi taniej niż w Rossmanie, a co dopiero, jeśli na allegro ktoś sprzedaje perfumy z naszego miasta.. Także trochę średnia ta cebula.
  • Odpowiedz
@Aranos: ja tam się nie znam, ale nie chce mi się wierzyć, że jakiś Str8 czy Puma za parę dyszek byłby podrabiane, poza tym jeśli konkretny STR8 kosztuje w sklepie 45zł, a na allegro niecałe 30zł to jest to całkiem realna różnica, zwłaszcza, że mowa tu o sklepie stacjonarnym, w Rossmanie ten sam kosztuje 61zł, więc analogicznie mogłabym podejrzewać, że i tamten sklep ma podróby? Ostatnio szukałam jednego przedmiotu -
  • Odpowiedz
  • 1
@matra możliwe, nie sprawdzałem. Ale fajnie jest przetestować coś przed zakupem jeżeli szukamy nowych zapachów no i w tym momencie nie ma szans na zakupy allegro jeżeli chodzi o gwiazdkę.
  • Odpowiedz
@TatraMocna: @fegwegw: @Aranos: @ethics: @matra: małopolska okolice Krakowa , byłem dzisiaj w sumie za 480pln wiec drugie tyle zaoszczędzone a zapas ciekawych zapachów bedzie do conajmniej wakacji :) szkoda tylko ze chytre baby od 7:00 koczują pod sklepem bo sa wtedy dostawy ze stanów magazynowych , wyprzedają wszystko przed inwentaryzacja . Znajoma pracuje w rosmanie i wlasnie dzisiaj sie spotkaliśmy i przewinęła
  • Odpowiedz