Wpis z mikrobloga

ale ten tag jest #!$%@?, nawet mój gównopost już go bardziej nie zaśmieci. Czy @wykop nie może dać komuś uprawnień moderatorskich do tego tego, żeby wyrzucał posty bez komiksów lub obrazków z prawdziwymi polandballami, jak jest na reddicie?
Na prawdę fajnie że kupiliście sobie jakiś #!$%@? kubek czy maskotkę, ale ciężko się przegląda ten tag, skoro na jeden komiks przypadają trzy maskotki, dwa kubeki i co jakiś czas jakieś gówno typu: obrazek na ścianie czy fińskie memy
#polandball
  • 18
@mojemacki: To nic nie da. Próbowaliśmy pod #woolball ale ludzie i tak tagowali #polandball .
Sami w ciągu roku rzadko dodajemy wpisy ale zostaje jeszcze X klientów, którzy będą tak robić dalej i tak jak piszecie, przez to robi się burdel. Ze swojej strony mogę was zapewnić, że nie będziemy już niczego umieszczać pod tym tagiem. Pozostałych trzeba uświadamiać, że to nie miejsce na maskotki, tylko komiksy.
@Dakkar: Myślę, że w tej sytuacji to nie Ty jesteś problemem, ani użytkownicy którzy tagują (bądź co bądź prawidłowo) twoje produkty, tylko problemem jest brak możliwości utrzymania tego w porządku i moderowania treści niezgodnych ze standardami danego tagu. Pozostaje tylko edukować tych, którzy tagują jak na instagramie czy innym twitterze.
No ale jak już wyżej pisałem, obecnie niezbyt interesuje mnie ten tag i obserwowałem go tylko z sentymentu. Ciekawej treści tu
@Dakkar: nie mam nic do kulek pluszowych, zawsze mi się miło je ogląda i cieszyłem się że udaje ci się to rozkręcać - serio! Jest to bardzo fajne. Może jest tak jak @TlustodupyBialorusin: mówi i ty mówisz.
Gdyby było dużo treści i co któryś post był z kulkami dzianymi to by się nie odczuwało. Przemyślałem trochę sprawę jednak może jakimś cudem taka akcja jak tu czy moja coś tam troszkę
@axis_mundi: Dzięki. Tylko dzięki wykopowi i takim ludziom jak Ty, udało się nam dojść do poziomu w którym od przyszłego roku planujemy założenie działalności. Nie wiem jak wygląda sprawa z czarnolistowaniem, bo tak jak piszesz to miało być, ale czy to już wprowadzili, to nie wiem. Twórców rzeczywiście niewiele. Chyba poza redditem to jeszcze z 9gaga biorą.