Wpis z mikrobloga

Mirki, wbiłem dzisiaj Div V Rising Stara w 2v2, potem wygrana - nic, następna wygrana - nic, i potem spotkałem tego oto gracza http://steamcommunity.com/id/GrandMast... Zaczęło się spoko 1:0 dla nas, po czym jak piłka wturlała się na ścianę i stwierdziłem że będę do niej pierwszy + mój team mate ma lepszą pozycję żeby się ustawić jak ją wystawię, on po nią też pojechał wjechał we mnie obaj nie trafiliśmy i piłka była pomiędzy nami i naszą bramką, niby 1:1 głupi błąd ale gramy dalej... Otóż nie, gość nie pojechał po piłkę i z kick off-a następna bramka, jak się 2 sekundy później okazało wykorzystał ten czas aby puścić w moją stronę "son of a whore i hope you die". Nic nowego w sumie, skończyliśmy z wynikiem 1:10, bo oczywiście jak mój ziomek nie chce się poddać gdy jest 1:2 to muszę wbijać do swojej Hurr Durr. Poszedł report, nie spadła dywizja myślę - OK, Jeszcze jeden. Ładuje się ekran i widzę tego samego typa w moim teamie... Do pierwszej sekundy meczu miałem nadzieję że będzie grał normalnie bo nowy mecz, itd. Skończyło się na Div IV i moją Frustracją wylaną na Mirko.

#rocketleague #gorzkiezale #idesiezabic
  • 8
@simotrololo wczoraj zrzuciłem całą rangę z gwiazdki złotej na 3 paski. To nie był dobry dzień na rocketa... Wiele rozumiem, ale jak do złota dostali się ludzie którzy w piłkę nie trafiają (po ziemi) to ja nie wiem....
@simotrololo: ja podobnie miałem 2 dni temu jak miałem mecz o championa, gościu coś tam #!$%@?ł w pierwsze 30 sekund i już zaczął #!$%@?ć jakiś szajs, latać sobie po mapie, trollować... akurat community rocket leagua to wylęgarnia gówna
@gerard-kowalski szczerze mówiąc to challanger to nie jest żadne osiągnięcie, a to, że ludzie tam nie trafiają prostych piłek to nic nadzwyczajnego, zdarzają się ludzie w allstar +, którzy nie trafiają prostych piłek
@gerard-kowalski:

Jak wyjść z golda? -Zakładaj że nikt nie trafi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Działa. Tu nie chodzi o to czy gość grał dobrze czy nie bo jakoś rangę wbić musiał... Nic mnie tak nie #!$%@? jak Vote FF przy doprowadzeniu przez przeciwników do remisu i granie dla Teamu przeciwnego, bo nie przeszło...

@7damian7:

Dostał Reporta w pierwszym meczu nawet od przeciwników, w drugim po pierwszej
@Izeer: z randomami wbiłem do Rising Stara, myślałem że wyżej też się da bez niepotrzebnego #!$%@?, ale jak widać nie bardzo. Żeby nie grać solo trzeba nie być piwniczniakiem pospolitym ze stwierdzoną stulejką ().