Wpis z mikrobloga

Jeden z najczęstszych argumentów przeciwko sequelom filmowym to "a po co to potrzebne"

Historia w Blade Runnerze nie wymaga dopowiedzenia, nie potrzebuje żadnego dokończenia. Tak jak się skończyło było fantastycznie...

...Ale patrząc na to co wyczynia Villeneuve można śmiało odpowiedzieć: "bo wszyscy chcemy to zobaczyć". Jedno ujęcie które perfekcyjnie odtwarza klimat sprzed 35 lat. Czapki z głów, czekam niecierpliwie.

#film #bladerunner #kino #villeneuve
Pobierz Joz - Jeden z najczęstszych argumentów przeciwko sequelom filmowym to "a po co to pot...
źródło: comment_sneA1l60cjOzT5NDy5jXhC4MyrLnqj2J.jpg
  • 3
Jeden z najczęstszych argumentów przeciwko sequelom filmowym to "a po co to potrzebne"


@Joz: I niestety dalej się sprawdza. ;) Oryginalnego BR oglądałem po raz pierwszy jako dzieciak i do teraz jest w czołówce moich ulubionych filmów, ale hype trailerem jest co najmniej nie na miejscu.

Jest bardzo solidnie zrobiony i wiele nie zdradza, ale to trailer. Patrząc na długą historię sequeli, prequeli etc. klasyków kina, ja nie mam zamiaru robić
Patrząc na długą historię sequeli, prequeli etc. klasyków kina, ja nie mam zamiaru robić sobie nadziei, żeby się później srogo rozczarować.


@Hatespinner: Analogicznie: patrząc na poprzednie filmy które wyreżyserował Denis Villeneuve, na to jakie obrazy potrafi osiągnąć Roger Deakins i jak muzycznym kameleonem jest Johann Johannson nie mam żadnego powodu by wątpić aby tutaj odwalili kaszanę.