Wpis z mikrobloga

Ostatnio zauważyłem takie luzy na gładziku jak na załączonym filmie, ale tylko wtedy gdy jest zimny. Jak trochę pochodzi to wszystko wraca do normy. Miał ktoś podobny problem? Zamierzam go sprzedawać, a nie chcę ukrywać jakichś wad przed kupującymi.

#apple #macbook
  • 29
@wczoraj: to już choroba u mnie, jak widzę takie wpisy jak u opa i jest coś od apple'a to mam bekę z tego że 'ojej xD magia się zdjęła i się zepsuł xD no biedactwo, niech ginie xD'
@peterek93: a po co wydałeś tyle hajsu na maca? dla emejzingu? przecież tam nic nie ma czego by windows nie miał [i nie wirusy łapią tylko debile, od 3 lat jestem bez antywirusa z ustawionym wallem, zablokowaną instalacją nowych programów i jakimiś pierdołami i starczy]
@peterek93: skoro stać cię na maca to nie powinno cię to obchodzić za ile go odsprzedasz...? w ogóle już samo to że myslisz o sprzedaży świadczy o tym że z ciebie jest niewolnik tej firmy, jesli oni reklamują to jako sprzęt premium to powinien działać 5-10 lat niezawodnie bo jakiś wielkich skoków w aplikacjach nie ma by nie dawały rady skoro teraz dają , szkoda mi ciebie, jeśli ja coś kupuję
@polipoli: Masz klasyczny ból dupy. Nie wiem czy wynika on z tego, że masz 15 lat i mama nie kupi Maćka pod choinkę, czy jesteś smutnym stulejkowiczem, samotnie gdzieś siedzącym w jakimś familoku i pyrkającym gałką na myśl, że hurr durr dojechałeś Appllowicza.

1. Sprzęt Apple się psuje - hurr durr, psuje się jak każda elektronika.
2. Porównywalne komputery z Windows, kosztują podobnie. Chociażby XPS z matrycą IGZO, czy Spectre, porządne
@polipoli: Nie widzę sensu odpowiadać ci kulturalnie, ponieważ sam nie reprezentujesz sobą wiele:

mam bekę z ciebie ale tylko wtedy jeśli jesteś ajć owieczką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD po prostu gładzik ci się #!$%@? jak w każdym innym laptopie

to już choroba u mnie, jak widzę takie wpisy jak u opa i jest coś od apple'a to mam bekę z tego że 'ojej xD magia się
@Rupertciak:

1 to nie argument...
2. przecież to brednie ( ͡° ʖ̯ ͡°) specyfikacja i osiągi mówią same za siebie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
3. masz taką samą kontrolę nad systemem jaką miałeś tylko domyślnie jest to ustawione pod idiotów [i chamsko] więc kłamiesz... interfejs jest niespójny ale trzeba nie mieć piątej klepki by się w tym zgubić
4. może się powtórzę; używany
w ogóle ja #!$%@?ę... rozwalacie mnie, ale sam jestem sobie winny, zamiast traktować mirko na luzie to prowokuję i potem muszę używać mózgu mimo iż mi się nie chce...
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD po prostu gładzik ci się #!$%@? jak w każdym innym laptopie

mam bekę z ciebie ale tylko wtedy jeśli jesteś ajć owieczką ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w innym wypadku trzeba ci współczuć, apple produkuje dokładnie ten sam sprzęt co inni i nie powstaje on w magiczny sposób, marketning tego nie zmieni... trzeba myśleć co się kupuje a nie patrzeć na markę


@polipoli: nie zesraj się