Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad zakupem Dell Latitude 3570 jak z jakością wykonania tego modelu? Może ktoś z mirków go posiada i może powiedzieć coś więcej na jego temat?

Moje oczekiwania co do sprzętu:
- Wysoka jakość wykonania i wytrzymałość
- Matowa matryca FHD
- SSD
- 8GB ramu lub więcej
- Bezproblemowe działanie na Debianie
- Procesoor i5 lub i7
- Nie potrzebuje osobnej karty graficznej, laptopy nie są do grania

#technologia #komputery #laptopy #dell #pytanie #linux #debian
G.....L - Zastanawiam się nad zakupem Dell Latitude 3570 jak z jakością wykonania teg...

źródło: comment_TFK4KqDlZefSLo6VBrqkDap78WQImS8R.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@GoombaPL: Ostatnio miałem go w łapkach, jakość wykonania całkiem spoko. Jak dołożysz tam baterię 6-cell, to wystaje ona poza bryłę i laptop na niej 'stoi' i wygląda to jak pic-rel.
Klawiatura to taki typowy dell, lekko się ugina na środku, ale nie powinno to sprawiać problemów. Ekran ujdzie, tylko nie spodziewaj się gamutu aRGB 100%, to jest tani lapek biznesowy, IPSów do niego nie włożą.
Na dzień dobry licz się
Vasek - @GoombaPL: Ostatnio miałem go w łapkach, jakość wykonania całkiem spoko. Jak ...

źródło: comment_SIMYvEvzTZrdaS4ADu3iirnOWAOINxda.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Taki mi się wyświetlił po zaznaczeniu filtrów na xkomie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@GoombaPL: Jak oczekujesz wysokiej jakości wykonania i wytrzymałości w 15-stce to celuj w używane m7510 28-35 miesięczną gwarancją oczywiście do tego musisz wiedzieć na kogo ona obecnie stoi, bo inaczej jej nie przepiszesz.
  • Odpowiedz
ale i5 czy i7 ma mniejsze znaczenie, niż generacja procka. Tzn. broadwell, skylake czy co tam jest?


@NiedzielnyMirek:
Prędzej większe znaczenie ma czy to niskonapięciowiec czy pełnoprawne i5/i7, ten dell ma niskonapięciowe skylaki.

Wątpię, czy ktoś, kto celuje w latitude 3570 zdecyduje się na
  • Odpowiedz
@Vasek: Do internetu dla mojego różowego i dla mnie do pracy. Żadne z tych zajęć nie wymaga karty graficznej, dlatego chciałbym integrę Intela i nic ponadto. Budżet bliżej nieokreślony ale powiedzmy tak do 4k.
  • Odpowiedz
@GoombaPL: Sprawdź jeszcze Vostro 5568, ewentualnie jeśli skusisz się na stację roboczą, którą pustułek polecał, to sensowniejszym wyborem wg mnie bedzie już M5510. :P
  • Odpowiedz
to sensowniejszym wyborem wg mnie bedzie już M5510. :P


@Vasek: Też bym o nim napisał, ale przekracza budżet i ma tylko 3-4 miesiące gwarancji, przynajmniej te sztuki za trochę ponad 4k. :P
  • Odpowiedz
@GoombaPL:
Toeretycznie gorzej niż kiedyś, część z serii t czy x oraz p nawet udana, ale poza twoim budżetem, a przy zakupie używki jest ogromny problem z realizacją gwarancji w kraju jeżeli nie masz oryginalnego rachunku. Możesz sobie obejrzeć L560 czyli coś pośredniego pomiędzy serią edge, a T.
  • Odpowiedz
@GoombaPL: jakoś wykonania przynajmniej na początku produkcji tych modeli była bardzo słaba, trafiały nam się nowe laptopy w których skrzypiały zawiasy prosto po wyjęciu z pudełka. Raczej polecam outlet e7440 lub e7450, e5470 też są całkiem spoko
  • Odpowiedz