Wpis z mikrobloga

@Tino: do czasu az nie zaprzysięza trampa mozna robic #!$%@? do woli
wychodzenie na ulice i robienie sztucznego tlumu byle tylko bylo cos wpisac w papierach tych fundacji a media na zachodzie mialy co pokazac
  • Odpowiedz
@stekelenburg5: Nie ma czego, bo i tak są ważniejsze sprawy, a sam temat "wolności mediów w Sejmie" jest marginalny, to tylko pretekst - takie to wiarygodne wiadomości z pierwszej ręki...
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: To w czym problem? Że stażysta z byle-pisma nie będzie mógł wejść na salę obrad komisji, tylko jedynie akredytowani dziennikarze? O to cała afera?
  • Odpowiedz
To w czym problem? Że stażysta z byle-pisma nie będzie mógł wejść na salę obrad komisji, tylko jedynie akredytowani dziennikarze? O to cała afera?


@Tino: jak wygląda ograniczenie mediów w sejmie to widziałeś w przypadku głosowania w sali kolumnowej a właściwie nie widziałeś bo nikt ich nie wpuścił więc #!$%@? wiadomo czy kto i jak dokładnie tam głosował.

Jeśli uważasz, ze PiS po prostu chciał uporządkować pracę dziennikarzy to jesteś niesamowicie
  • Odpowiedz
@Tino: Oho. Ja słyszałem, że PiS specjalnie wrzucił do programu ustawę o mediach, żeby wszystkich #!$%@?ć, wzniecić zamieszki, nie uchwalić budżetu i doprowadzić do wcześniejszych wyborów tak żeby móc zmieniać konstytucję do woli.

  • Odpowiedz
Jeśli uważasz, ze PiS po prostu chciał uporządkować pracę dziennikarzy to jesteś niesamowicie łatwowierny


@6c6f67696e: Na tym spotkaniu, które transmitował Nitras była taka nawijka od Karczewskiego (marszałek, ten co sobie podwyżki przyznał, bo za mało zarabiał), że oni chcieli dobrze zrobić dziennikarzom i uporządkować pracę, żeby im się kamery nie psuły itp. Na co dziennikarze odpowiedzieli (włącznie z SDP, które jest nieformalną odnogą PiSu), że oni nie prosili o żadne udogodnienia,
  • Odpowiedz
To w czym problem? Że stażysta z byle-pisma nie będzie mógł wejść na salę obrad komisji, tylko jedynie akredytowani dziennikarze? O to cała afera?


@Tino: Problem w tym, że PiS ściemnia, że chciał dobrze zrobić dziennikarzom ale nawet ich nie zapytał o zdanie. Nawet tych swoich odrydzykowych, z tv reżimowej, republiki i innych. Nikogo nie pytał.

A tak naprawdę to zrobili to, bo Kuchciński nie lubi dziennikarzy, więc postanowił się ich
  • Odpowiedz
@wrrior: @6c6f67696e: "Ja słyszałem", mi się wydaje... Ludzie - pytam o konkret! Wykop to duża społeczność, więc ktoś z pierwszej ręki może powiedzieć w czym problem? Dziennikarz, polityk?

To, że media mają swoje interesy wie każdy, a jak ktoś nie wie, to niech pomyśli czy rzeczywiście istniały/istnieją obiektywne media w jakimkolwiek kraju - czy to "państwowe" czy prywatne? To, że od kumpla usłyszysz o super ofercie, nie oznacza, że zawsze
  • Odpowiedz
@Tino: Przecież sam zaczynasz gadkę od jakieś plotki, która w ogóle nie trzyma się kupy! To się pytaj o konkret. Zaraz Ci wszyscy napiszą same konkrety.
  • Odpowiedz