Wpis z mikrobloga

Mam takie dość naiwne i życzeniowe myślenie w kontekście tej inby w Sejmie.

Liczę, że PiS znów się przedterminowo wyłoży (bo są głupsi niż byli po uzyskaniu władzy w 2005 roku - częściowo przez brak hamulca dla Jarka w postaci Lecha). Liczę także, że w ramach tego przedwczesnego #!$%@?, ludziom nie ujdą z pamięci grzechy PO z ostatnich 8 lat rządów (choć jak widzę płacze za Kopaczową czy Tuskiem to mnie aż skręca).

Jednocześnie mam cichą nadzieję, że debilizmy wygłaszane przez "Nowoczerską" również ich zdyskredytują i przy wcześniejszych wyborach (które nie są aż tak nierealne) będziemy mieli szansę na faktyczne nowe polityczne rozdanie i mało opatrzonych, pozbawionych refleksji, obżartych publicznymi pieniędzmi mord.

No ale to ja i moje życzeniowe myślenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #bekazpodludzi #bekazpo #bekaznowoczesnej #sejm #polityka #oswiadczenie
  • 11
  • Odpowiedz
będziemy mieli szansę na faktyczne nowe polityczne rozdanie i mało opatrzonych, pozbawionych refleksji, obżartych publicznymi pieniędzmi mord.


@MagnaPomerania: ty chyba sobie żartujesz ? mogę się założyć już teraz o 1000 zł że następne wybory wygrywa PO, a następne PiS
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: oglądam jednym okiem #polsatnews i redaktor Witwicki zwrócił uwagę, że podczas live'u jeden z posłów pisu powiedział coś w stylu, że musi sprawę przemyśleć.
Czaisz? Czy ktokolwiek od roku z partii rządzącej od wyborów mówił coś co można odebrać jako powątpiewanie w słuszność działań partii?
  • Odpowiedz
@Lukardio: To ja już wolę zlepek od Kukiza niż te niedojdy życiowe, które tylko zmieniają się stołkami. Zobacz ile osób kpiło z Liroya, a okazał się powiewem świeżego powietrza w tych zatęchłych, postkomunistycznych korytarzach na Wiejskiej.

(zaznaczam, że nie zgadzam się we wszystkim z posłami Kukiza czy nawet z samym Kukizem, ale nie mogę też pojąć głosowania w kółko na to samo, licząc jednocześnie na inny efekt końcowy)

Skoro niby Polacy
  • Odpowiedz
@MagnaPomerania: Czyli co, kukizowska koncesjonowana opozycja, która parę godzin temu na oczach świadków dogadywała się z PiSem w kwestii nielegalnego przeniesienia posiedzenia Sejmu? Żartujesz sobie?
  • Odpowiedz
@BielyVlk: to widzę, że Ty lubisz sobie żartować (albo ślepo wierzysz w to, co mówią w TV). U Kukiza NIE BYŁO DYSCYPLINY PARTYJNEJ, dlatego część z posłów tego ugrupowania poszła za PiSem, a część została z protestującymi.
To nie jest trudne do zauważenia jeśli patrzysz uważnie i olewasz (często stronnicze) komentarze pseudo-dziennikarzy.

Poza tym (jak wcześniej wspominałem), nie zgadzam się z Kukizem poglądami i akurat na nich bym głosu nie oddał,
  • Odpowiedz