Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że #wykopowaruletka:

A) cieszyła się ogromnym zainteresowaniem użytkowników i gawiedzi
B) akcja była skierowana na zabawę w typowo wykopowym stylu, nie miała na celu komukolwiek zrobić przykrości, namawiać do przestępstwa itd. mało tego - wylosowany HONOROWY laureat pokazywał ciało i twarz (w bieliźnie) albo wpłacał pieniądze na cel społeczny
C) NIGDY NIE WYLOSOWANO RÓŻOWEGO PASKA, tzn. wylosowano, ale nie się nie ujawnił i nie pokazał pupy w majtach :/ (niektórzy do dziś układają teorie spiskowe, pomimo że mirko to w 90% faceci)
B) organizator przeprowadził wybory miesiąc temu na spadkobiercę całej schedy, pomysłu i konta, a do dziś nie ujawnił nikogo, kto mógłby dalej tę akcję prowadzić (nie mogę się do dzisiaj z nim skontaktować)
C) nikt nie wystosował uzurpatorskiego stanowiska do tej akcji

WIĘC W TYM MOMENCIE WCHODZĘ JA MAREK "CAŁY NA BIAŁO" ANTONIUSZ (LAUREAT #wykopowaruletka) I OGŁASZAM UROCZYŚCIE, ŻE JEŚLI SIĘ ZGODZICIE ABYM PRZEJĄŁ TEN TAG TO OBIECUJĘ PROWADZIĆ TĘ AKCJĘ DALEJ.

Ktokolwiek rości sobie prawo do tego tagu ma czas do 23 grudnia (tydzień) aby publicznie zaprotestować, poprzez wpis otagowany #wykopowaruletka i przeprowadzenie sondy we wpisie.

Z MOJEJ STRONY MACIE ZAGWARANTOWANE, ŻE:
- akcja będzie odbywać się regularnie wg pierwotnie ustalonych zasad przez @db95 i @Wykopowaruletka
- zmiany co do formy akcji będziecie ustalać dupokratycznie

Obserwujących tag wykopowaruletka użyników jest 862. Zatem, żeby było dupokratycznie potrzeba frekwencji w wysokości 432 użytników. Wydaje mi się, że ogłosiłbym się pierwszym WYKOPOWYM IMPERATOREM tego tagu gdyby sonda przekroczyła 216 głosów na moją kandydaturę.

JEŚLI KTOŚ JEST ZA MOJĄ UZURPATORSKĄ KANDYDATURĄ NIECH PLUSUJE NA "KRZAK TAK" JEŚLI PRZECIW "KWAS PAS"

Wołam HONOROWYCH laureatów których udało mi się znaleźć: @Fifio @lucku @vroobelle @Sarpens @come_kom
marekantoniusz - W związku z tym, że #wykopowaruletka:

A) cieszyła się ogromnym za...

źródło: comment_F7RyYrzRToSyreg8thUU7yP8n2mmXUCO.jpg

Pobierz

Czy w imieniu społeczności wykopu marek_antoniusz powinien kontynuowac ruletkę?

  • KRZAK TAK 69.5% (148)
  • KWAS PAS 5.6% (12)
  • CZEKAM CAŁY CZAS NA OFICJALNE STANOWISKO @DB95 24.9% (53)

Oddanych głosów: 213

  • 6