Wpis z mikrobloga

#goldwykopsays #zmiana #polska
Źródło

Ile czasu juz "jest podejrzany", bez żadnych dowodów winy? Ktoś w końcu przedstawił cokolwiek sensownego, na potwierdzenie rewalacji o szpiegostwie? ...czy nadal wystarczy wspólna wyjechać do Rosji i sfotografować się z jakimkolwiek obywtelem rosyjskim pracującym dla administracji państwowej? Wiesz jak się nazwywa ludzi siedzących za takie rzeczy i którym władza blokuje wolność wypowiedzi i zakładanie partii czy stowarzyszeń? Podpowiem Ci:

Nazywa się ich "WIĘŹNIAMI POLITYCZNYMI"

Wiec jak widzisz, to poważna sprawa może być i daj jakieś sensowne info o chociaż sensownych poszlakach dotyczących jego szpiegostwa, zanim osądzisz człowieka tylko na podstawie tego co napisała Wyborcza/niezalezna nie prxedstawiając nic sensownego na poparcie tych rewelacji rodem z książek Forsytha

Ja nie widziałem. Opowiedz mi o tym. Znalazłem tylko całe GUVNO i wydaje mi sie, ze każdy trzeźwo myślący czlowiek powinien zauważyć, że Piskorski nie zrobił NIC złego. Chciał tylko założyć partię głoszącą, że powinniśmy współpracować z sąsiadami, a nie nakręcać nienawiść miedzy Polską i Rosją (jak to ma miejsce od 25lat)

Od wczoraj próbuję się usilnie dowiedzieć czegokolwiek sensownego i nagle 70 wykopowych specjalistów od ruskiej propagandy nie potrafi napisać ani jednego sensownego i merytorycznego zdania na temat geopolityka.org, Partii Zmiana, Piskorskiego...


Trace cierpliwość i nasuwa mie sie jedno tylko pytanie:

To kto tu do hooya jest pelikanem i kto prowadzi propagandę?
  • 1
  • Odpowiedz