Wpis z mikrobloga

@Matias: jak grałem u znajomego w to, to na żadnej karcie nie było napisów - jeżeli znasz zasady to chyba nie powinno być dużej różnicy (jeżeli rysunki zachowają swój styl)
  • Odpowiedz
@matra: nie ma za co! poczekam aż zamówisz :D

kurcze, jeśli karty nie różnią się od oryginału, to jest naprawdę dużo taniej... za 20-25$ można kupić podstawkę z dodatkiem (albo dwoma), ewentualnie nawet 4 dodatki... zauważyłem jednak, że rewersy się różnią ;/

Bez białych ramek, a tutaj z białymi ramkami.
  • Odpowiedz
@Matias: tak, za ponad 6 dolarów. Popatrzę na to dokładniej jak wrócę Jeszcze znalazłam coś takiego, jest tanie i wygląda ładnie, ale żadnych info poza ali o tym nie znalazłam: https://pl.aliexpress.com/item/Free-shipping-Kille-Game-Q-Version-Card-Game-Family-Friends-Party-Board-Game-6-6cm-GYH/32724421811.html?spm=2114.010108.6.10.LrJPeT&s=p
zaraz przeczytam o co w tym chodzi o ile zrozumiem, bo mam ali tłumaczone na polski translatorem xD
  • Odpowiedz
no nie, właśnie byle nie chińskie krzaki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

może np. Sabotażysta - nie wiem co prawda w jakiej cenie można go kupić u nas, ale pewnie też będzie trochę taniej
  • Odpowiedz
Też nie bardzo rozumiem w tym jakże pięknym, polskim języku. Wydaje mi się, że są trzy różne deck'i do wyboru: EXPLODING (oryginalny), IMPLODING i NSFW. Dodatkowo masz jakiś gift w postaci dwudziestu kart, jeśli się załapiesz. Wyglądają spoko, szkoda że nie ma jakiejś opinii...
  • Odpowiedz
@Matias: ta, tylko że niby jakiegoś tam kapelusza brakuje czy co xD nie wiem o co chodzi, ale będę się orientowała w temacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Matias: jakość kart podobno mocno średnia (cieńsze od oryginałów) i mają inny format, mniejsza jest też plansza, zamiast pionków są pokemony i dziwne karty oznaczenia. Ogólnie jak nie zwracasz uwagi na takie detale to w cenie jednej gry masz ponad 300 kart wiec chyba warto spróbować
  • Odpowiedz
@Matias: Jeśli chodzi o exploding kittens z aliexpress, to niestety ale karty są gorszej jakości zarówno jeśli chodzi o gramaturę papieru jak i jakość wydruku: kolory są inne, na kartach są błędy (!), wygląda to jakby ktoś zrobił zdjęcia komórką i puścił to do druku. Wyglądają spoko - ale tylko na zdjęciach - w rzeczywistości - rozczarowanie. PS. na allegro #januszebiznesu sprzedają piraty z ali za ceną bliską oryginału.

Jeśli chodzi
  • Odpowiedz
@planszowe_pl: dzięki za wyjaśnienie :) właśnie tylko to mnie martwi - jakość kart... nawet jeżeli są trochę cieńsze, czy papier jest trochę gorszej jakości, to najważniejsze żeby były identycznych rozmiarów i przede wszystkim wizerunkowo identyczne z oryginałem... wystarczyłoby wsadzić w koszulki i po sprawie :)

skoro jednak mówisz, że na kartach są błędy, bądź jakość nadruku jest beznadziejna, to pytanie czy warto... z drugiej strony, to tylko 6 dolarów, a nie
  • Odpowiedz
@Matias: jak ktoś nie widział oryginału, to problemu nie ma, bo pomyśli że tak ma być, że po pierwszej rozgrywce karty już się zużywają. Jak ktoś chce pomieszać sobie talie - to nie polecam. No i pozostaje jeszcze kwestia (moralna?), że kupując na ali wspiera się piractwo.
  • Odpowiedz