Wpis z mikrobloga

Drodzy wykopowicze,

Na Wykopie obecni jesteśmy prywatnie od dawna, firmowo od mniej dawna:)
W zeszłym roku rozpoczęliśmy niewielki projekt obejmujący produkcję skórzanych skrzynek na narzędzia.
W tym roku poświęcieliśmy mu więcej czasu i rozwinęliśmy w coś co zaowocowało powstaniem marki LESZNER 1900.
Obecnie wytwarzamy kilka produktów ze stuprocentowo naturalnych materiałów wykorzystując w procesie produkcji klasyczne metody rzemieślnicze oraz maszyny CNC.

Mam nadzieję, że Wam się spodobają i gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.leszner.com i naszego profilu na FB - https://www.facebook.com/Leszner-1900-1577201242545209/.

Niedługo w sprzedaży pojawią się też nowe produkty (np. torby fotograficzne pokrowce na okulary przeciwsłoneczne).

Mamy dla Was do rozdania pokrowiec na laptopa APPLE MACBOOK AIR (rozmiar do wyboru) wykonany z naturalnego filcu wełnianego i skóry garbowanej roślinnie wraz z bawełnianą taśmą nośną o wartości prawie 300 PLN oraz 3 PASTY DO SKÓRY naszej prdodukcji o pojemności 50ml.

Do wylosowania zwycięzców wśród plusujących wykorzystamy mirkorandom jutro tj. 16.12.2016 o północy.
Wyniki ogłosimy w sobotę.

#rozdajo #apple #leatherworking #handmade
LESZNER1900 - Drodzy wykopowicze,

Na Wykopie obecni jesteśmy prywatnie od dawna, f...

źródło: comment_zde9PKJxsM9MQnqUkeXPgEr3wXqnKOus.jpg

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LESZNER1900: Gratuluję pięknych skórzanych produktów i szanuję fascynację tradycyjnym rzemiosłem, dbałość o detal i piękne wykonanie. Myślę, że linia produktów adresowanych do fanboy'ków jabłuszka to dobry biznesowo pomysł, bo skoro wydali już tyle kasy na swojego i-pada czy tam air'a to spokojnie łykną 2-3 stówki za piękne ubranko dla "my precious". Natomiast przy całej atrakcyjności wizualnej i koncepcyjnej "tulboksa" po prostu nie jestem w stanie sobie wyobrazić, że typowy janusz
  • Odpowiedz
@maslak3000: Cześć! Wszystko zależy od rodzaju produktu. W zasadzie to jesteśmy tak zajęci rozwojem naszych własnych produktów i bieżącą produkcją, że może być trudno. Prosimy o maila albo PW w tej sprawie.
@przyprawca: Taka przemiana chyba nie nastąpiła i nie nastąpi:) Tak jak pisaliśmy wyżej, raczej nie celujemy w profesjonalistów. Raczej społeczność z gatunku #bushcraft czy po prostu ludzi, którym zależy na produkcie "na pokolenia", a
  • Odpowiedz
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: Domyślnie pewnie część tak, ale chętnie wykonamy taką personalizację wnętrza. Jeśli można wiedzieć - chodzi o zastosowanie profesjonalne, czy domowe? Jeśli domowe to TULBOKS może być odrobinę za duży i radzilibyśmy się wstrzymać do kolejnej kampanii kiedy to planujemy wydać męskie kosmetyczki z miejscem na tradycyjne akcesoria do golenia. Jednak suszarka zamiast wkrętarki brzmi kusząco:)
  • Odpowiedz