Wpis z mikrobloga

@JamesMoriarty:

Ktoś po drodze zapomniał że nie wystarczy czytać czegokolwiek żeby być inteligentnym, oświeconym człowiekiem. Teraz mamy plagę ludzi, którzy chodzą w monoklach po przeczytaniu Harrego Pottera i czary mary. - Dem
  • Odpowiedz
@Greg36 Inteligencję się ma albo nie. Książki nie mają na to wpływu. Ogromna ilość czytanych książek to harlekinoppdobne rarytasy, cobeny itp. Ale wyżyny. Harego nie uczernialabym pochopnie, autorka ma geniusz.
  • Odpowiedz
@Greebo @JamesMoriarty: jak rakowe sa wszystkie memy tego typu ( ͡° ʖ̯ ͡°) ocenianie prawie wszystkich rozowych paskow w taki sposob, jakby autor obrazka nie mial w zyciu kontaktu z dziewczynami i myslal sobie EH LOSZKU TO COORVY TYLKO SIE MALUJOM I NIE WIEDZA CO TO PRAWDZIWY MENSZCZYZNA

  • Odpowiedz
@JamesMoriarty: Strasznie mnie irytuje ten obrazek. Też lubię czytać, ale żeby od razu czuć się w związku z tym lepszym od innych? Bez przesady.


Dzięki czytaniu człowiek jest inteligentniejszy, poszerza horyzonty myślowe, więc czemu nie czuć się lepszym? ;)
@Martinii podróżowanie jeszcze bardziej poszerza, bo doświadczasz,a nie teoryzujesz. Hmm? Więc jako podróżujący,czuje się lepszy od czytających
Twoja logika w pięknym wydaniu
  • Odpowiedz
ale żeby od razu czuć się w związku z tym lepszym od innych?


@Greebo: tu nie o to chodzi, tylko o noszenie spodni z jeszcze niższym stanem, niż miniówa ;)
  • Odpowiedz
@JamesMoriarty czasy sie zmieniaja i ksiazki to troche strata czasu. Ja ostatnio kupilem 3 ksiazki bo za 100zl dostawa byla gratis. Biografie Muska przeczytalem odrazu a dwie pozostale probowalem kilka razy i sie poddalem. Szkoda czasu na czytanie dwustronnego opisu spozywanego posilku. Juz lepiej dzisiaj rozerwac sie przed gra RPG, albo filmem. Jak ksiazka to cos naukowego a nie jakies gowno pottery.
  • Odpowiedz
Dzięki czytaniu człowiek jest inteligentniejszy, poszerza horyzonty myślowe, więc czemu nie czuć się lepszym? ;)


@Martinii: Zależy co się czyta. Nie wydaje mi się, żeby loszki które zatrzymały się na fazie Greya i romansideł były dzięki temu mądrzejsze i poszerzały horyzonty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz