Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy sory, że wam spamuję tag, ale mam pytanie i wy chyba będziecie wiedzieć.
Jak to będzie z karnetami na siłownię na przełomie grudnia/stycznia? Robią na siłkach jakieś promocje, żeby przyciągnąć nuworyszy po postanowieniach noworocznych, czy nic nie zrobią, a nawet podniosą ceny bo popyt i tak będzie? Potrzebuję nowego karnetu i zastanawiam się, czy może dałoby się przycebulić chociaż trochę.
  • 3
@mew3black: zerknij czy dana siłka akceptuje Benefit Multisport - jeśli tak to popytaj ludzi u kogo w zakładzie to mają i niech ktoś weźmie dla Ciebie kartę dodatkową u siebie w zakładzie - dodatkowa karta zazwyczaj jest tańsza niż karnet na siłkę (przynajmniej u mnie karnet na siłkę to 155zł, a karta z Multi dodatkowa 99zł bo resztę dopłaca mi zakład pracy) :)
@mew3black: czasami robią jakieś promocje świąteczne, czasami darmowe wejściówki w celu "przetestowania" siłowni, kwestia polityki klubu. staraj się obserwować oferty siłowni w twoim mieście, np. na ich fanpage. zazwyczaj takie promocje tyczą się jakichś większych klubów