Wpis z mikrobloga

@oficer-prowadzacy: dryfuje sryfuje, ten dodatek daje nieźle zarobić. Póki co ukradłem tylko jeden samochód ale mogę go sprzedać za tyle samo za ile go można kupić ( ͡° ͜ʖ ͡°). No i lada chwila pewnie będą glicze ( ͡º ͜ʖ͡º)
BTW jeśli ktoś się zastanawia czy ten pojazd jest wart 5 750 000 (czy 4 miliony z czymś w cenie promocyjnej) to odpowiedź brzmi raczej nie, chyba że jesteś naprawdę dużym fanem Nieustraszonego/kultowych pojazdów (tak jak ja xD) lub nie masz co zrobić z kasą.
Ogólnie auto zachowuje się trochę jak pojazd Pegazusa, trochę jak pojazd osobisty - nie można go trzymać w zwykłym garażu (jedynie w garażu Import/Eksport), ale nie trzeba
@zapoznalem: no co co. Mogę go sprzedać z magazynu za cenę rynkową tego samochodu ze strony
wu wu wu luksusowe auta gta onlajn kom.
Lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
@oficer-prowadzacy: no wiem że w to się #!$%@? gra przy dużej liczbie osób w sesji ale wiesz xD gdyby to zrobili jako misje to by było Hurr durr fri rołm olany, tylko misje robiom. No nie da
@zapoznalem: o #!$%@?, #!$%@?łem XD Czyli dalej glicze > legal.
@oficer-prowadzacy:

chyba jednak celowo chcą żeby inni gracze w tym przeszkadzali.

Coś w tym jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale na zamkniętych by to było za łatwe. Wtedy każdy by się zamykał w takiej wirtualnej piwnicy i #!$%@?ł hajs xD Dlatego nigdy nie będzie giełdy (która była obiecana) i kasyna (które wyciekło kilka lat temu XD).